KULTURA

Na Loučenské vločce zazpívalo pět set dětí

5. prosince 2012, 09:37, téma DĚTI, STUDENTI, PL, mošo
Na Loučenské vločce zazpívalo pět set dětí Loučná nad Desnou – Loučenská vločka 2012, přehlídka dětských pěveckých sborů, se v posledních dvou listopadových dnech snesla do Loučné nad Desnou. Zúčastnilo se jí více než pět set dětí ze sedmnácti sborů. Kromě soustředění proběhlo celkem pět koncertů za obrovského zájmu veřejnosti.
„Tři dny u nás strávili kamarádi z Ostravy a předvedli nám jedno vystoupení hezčí než druhé. Naši Loučňáčci si s nimi rychle našli společnou řeč i mimo jeviště. Máme radost z nově vzniklých přátelství, hezkých hudebních výstupů i z pochval, kterých se nám od účastníků dostalo,“ řekl sbormistr Loučňáčků Petr Lukeš. „Příjemně překvapeni jsme byli z hojné účasti publika na posledním koncertě. Málem jsme se ani nevešli do kulturního domu,“ dodal Lukeš.
Přehlídky se zúčastnily Barevné děti ze šumperské Motýlí líhně, Běláčci ZŠ Běla pod Pradědem, Dubínek ZŠ Dubicko, Ko-Ko Ostrava-Zábřeh, Pampelišky MŠ Pohádka ze Zábřeha, Písnička ZŠ Zábřeh, Pramínek ZŠ Velké Losiny, Ptáčata ZŠ Šumperk, Rosička z Uničova, Slavík ZŠ Zábřeh, Smíšci ZŠ Rapotín, Včeličky MŠ Sluníčko Velké Losiny,Větrník ZŠ Loštice, Zpěváčci ZŠ Pardubice, Klubíčko, Loučňáček a TapTýda z Loučné nad Desnou. dětský pěvecký sbor Klubíčko z Loučné nad Denou
 foto: PL


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert populární zpěvačky Lenky Nové a úspěšného klavíristy Petra Maláska. Společný recitál se uskuteční v úterý 13. listopadu v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve které kapele se proslavila zpěvačka Lenka Nová?

A) Laura a její tygři
B) Tichá dohoda
C) Hudba Praha

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kapely TURBO, která vystoupí v DK Šumperk v pátek 26. října, vyhráli Vladimír Frank z Hrabišína, Františka Tonová z Rudy nad Moravou, Olga Šalamounová z Rapotína, Petra Brachtlová z Libiny a Miroslav Zbíral z Bohuslavic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.