KULTURA

Na Loučenské vločce zazpívalo pět set dětí

5. prosince 2012, 09:37, téma DĚTI, STUDENTI, PL, mošo
Na Loučenské vločce zazpívalo pět set dětí Loučná nad Desnou – Loučenská vločka 2012, přehlídka dětských pěveckých sborů, se v posledních dvou listopadových dnech snesla do Loučné nad Desnou. Zúčastnilo se jí více než pět set dětí ze sedmnácti sborů. Kromě soustředění proběhlo celkem pět koncertů za obrovského zájmu veřejnosti.
„Tři dny u nás strávili kamarádi z Ostravy a předvedli nám jedno vystoupení hezčí než druhé. Naši Loučňáčci si s nimi rychle našli společnou řeč i mimo jeviště. Máme radost z nově vzniklých přátelství, hezkých hudebních výstupů i z pochval, kterých se nám od účastníků dostalo,“ řekl sbormistr Loučňáčků Petr Lukeš. „Příjemně překvapeni jsme byli z hojné účasti publika na posledním koncertě. Málem jsme se ani nevešli do kulturního domu,“ dodal Lukeš.
Přehlídky se zúčastnily Barevné děti ze šumperské Motýlí líhně, Běláčci ZŠ Běla pod Pradědem, Dubínek ZŠ Dubicko, Ko-Ko Ostrava-Zábřeh, Pampelišky MŠ Pohádka ze Zábřeha, Písnička ZŠ Zábřeh, Pramínek ZŠ Velké Losiny, Ptáčata ZŠ Šumperk, Rosička z Uničova, Slavík ZŠ Zábřeh, Smíšci ZŠ Rapotín, Včeličky MŠ Sluníčko Velké Losiny,Větrník ZŠ Loštice, Zpěváčci ZŠ Pardubice, Klubíčko, Loučňáček a TapTýda z Loučné nad Desnou. dětský pěvecký sbor Klubíčko z Loučné nad Denou
 foto: PL


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.