ZPRÁVY

NA KRÁSNO ZADARMO

25. ledna 2014, 00:00, téma VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE, redakce
VYHODNOCENÍ: Vstupenku na černou komedii KRÁSNO, kterou promítá kino Oko v Šumperku od 30. ledna, vyhráli tito vylosovaní šťastlivci:
Ivo Klimeš z Bušína, Jitka Janků ze Svébohova, Ladislav Vidmuch ze Šumperka, Zuzana Pinosová z Libiny, Jarmila Divišová z Velkých Losin, Daniel Balcárek z Rapotína, Milena Dokoupilová z Komňátek, Jiří Nétek ze Šumperka, Olga Hoffmannová z Bludova, Yvona Kahleová z Lesnice.
Blahopřejeme!! Výhra na vás čeká v pokladně šumperského kina Oko.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert legendárního folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká je původní profese písničkáře Vladimíra Merty?

A) strojvedoucí
B) architekt
C) pedagog

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na ŠUMPERSKÝ PLES, který se uskutečnil 9. února v DK Šumperk, vyhrál Václav Nováček z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhru jsme výherci předali před konáním Šumperského plesu.