ZPRÁVY

NA KRÁSNO ZADARMO

25. ledna 2014, 00:00, téma VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE, redakce
VYHODNOCENÍ: Vstupenku na černou komedii KRÁSNO, kterou promítá kino Oko v Šumperku od 30. ledna, vyhráli tito vylosovaní šťastlivci:
Ivo Klimeš z Bušína, Jitka Janků ze Svébohova, Ladislav Vidmuch ze Šumperka, Zuzana Pinosová z Libiny, Jarmila Divišová z Velkých Losin, Daniel Balcárek z Rapotína, Milena Dokoupilová z Komňátek, Jiří Nétek ze Šumperka, Olga Hoffmannová z Bludova, Yvona Kahleová z Lesnice.
Blahopřejeme!! Výhra na vás čeká v pokladně šumperského kina Oko.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.