KULTURA

Na Flám fest za dvě stovky, ale pouze do konce srpna

23. srpna 2017, 10:00, Zdeněk David
Na Flám fest za dvě stovky, ale pouze do konce srpna Zábřeh - Už jen několik málo dní bude možné pořídit si vstupenku na vystoupení Petry Janů, kapely Arakain či šumperské „Radečky“ za předprodejní cenu. „Ta činí příznivých dvě stě korun, ale pouze do konce srpna, od září se zvedne o stokorunu,“ upozorňuje Vratislav Jarmar ze Zábřežské kulturní.

 Hudební festival Flám fest odstartuje na zábřežském bazénu v sobotu 9. září odpoledne a nabídne hudební jízdu pro široké spektrum návštěvníků, od teenagerů až po lidi v seniorském věku. Největším lákadlem bude zřejmě koncert několikanásobné Zlaté slavice Petry Janů, která v Zábřeze představí nejen novou skupinu Amsterdam, ale i nové rockové úpravy svých největších hitů.

Zahrají i zábřežské naděje

Zážitek slibuje také vystoupení tuzemské metalové legendy Arakain. Regionální hudební scénu zastoupí především šumperští hitmakeři O5 a Radeček, ale také formace nadějných zábřežských muzikantů Blackbird´s Music, hrající jazzové evergreeny i současnou populární muziku.
„Svoje posluchače si určitě najde i energický koktejl rocku, punku a rock'n'rollu kapely Doctor P.P. a celý hudební mix pak ošéfuje legenda rozhlasového éteru – DJ a moderátor Marek Berger,“ doplnil výčet účinkujících na největším zábřežském festivalu Jarmar.
Kromě prodejních míst Zábřežské kulturní jsou lístky na Flám fest k dispozici také v síti smsticket.


Foto: Pavel Remeš

Na Flám festu si fanoušci zazpívají také hity šumperské kapely O5 a Radeček.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.