KULTURA

Na Bramboře kolem světa

7. února 2019, 14:00, on
Zábřeh – Zábřežský festival Welzlování pokračuje ve čtvrtek 7. února od 17 hodin audiovizuálním pořadem s ne zcela obvyklým názvem Na Bramboře kolem světa.

 O tom, jaké to je sbalit si jen to nejnutnější a vyrazit v sedle staré motorky na mnohaměsíční cestu po zeměkouli, přijedou do Zábřeha vyprávět Kateřina Kadlusová a František Nykl.
„Oba mladí dobrodruzi se v roce 2016 neohroženě vypravili na cestu kolem světa. Během skoro dva roky trvající pouti projeli téměř třicet zemí na čtyřech kontinentech a ujeli při tom sto tisíc kilometrů,“ popisuje Zdeněk David ze Zábřežské kulturní. Vstupné na vyprávění o cestě kolem světa je dobrovolné.

V průběhu února nabídne Welzlování i další atraktivní cestopisné pořady. Například přednáškový maraton Welzlovi následovníci nebo pořad k stoletému životnímu jubileu legendárního českého cestovatele Miroslava Zikmunda.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.