ZPRÁVY

Na Bozeňově se bude podávat pečená a dozlatova

29. října 2014, 19:34, redakce, placená reklama
Na Bozeňově se bude podávat pečená a dozlatova Svatomartinský den má v Česku bohatou tradici, téměř stejnou jako Velikonoční svátky nebo Vánoce. Na tuto akci se také každoročně připravují i kuchaři v restauraci Bozeňov v Zábřehu – Dolním Bušínově. Speciality podzimní sezóny, husu pečenou dozlatova můžete ochutnat od úterý 11. do neděle 16. listopadu 2014.

 Na menu se objeví pečená husa v různých úpravách. “Svatomartinská husa je u nás na Bozeňově už dlouholetou oblíbenou tradicí, každým rokem objednáváme s předstihem husy u našeho místního dodavatele přímo z farmy. Proto můžeme hostům zaručit, že se jedná o kvalitní maso, které bude připraveno šikovnými kuchaři. Připravujeme speciální svatomartinské menu, ke kterému nebudou chybět mladá vína a bude podáváno v této sezóně ve zrekonstruované útulné restauraci Bozeňov,“ dodal ředitel areálu Lukáš Drlík.

Více na bozenov.cz
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.