ZPRÁVY

Na Bozeňově se bude podávat pečená a dozlatova

29. října 2014, 19:34, redakce, placená reklama
Na Bozeňově se bude podávat pečená a dozlatova Svatomartinský den má v Česku bohatou tradici, téměř stejnou jako Velikonoční svátky nebo Vánoce. Na tuto akci se také každoročně připravují i kuchaři v restauraci Bozeňov v Zábřehu – Dolním Bušínově. Speciality podzimní sezóny, husu pečenou dozlatova můžete ochutnat od úterý 11. do neděle 16. listopadu 2014.

 Na menu se objeví pečená husa v různých úpravách. “Svatomartinská husa je u nás na Bozeňově už dlouholetou oblíbenou tradicí, každým rokem objednáváme s předstihem husy u našeho místního dodavatele přímo z farmy. Proto můžeme hostům zaručit, že se jedná o kvalitní maso, které bude připraveno šikovnými kuchaři. Připravujeme speciální svatomartinské menu, ke kterému nebudou chybět mladá vína a bude podáváno v této sezóně ve zrekonstruované útulné restauraci Bozeňov,“ dodal ředitel areálu Lukáš Drlík.

Více na bozenov.cz
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).