ZPRÁVY

Na "šumperskou" vysokou se lze hlásit do 30. září

24. září 2015, 10:45, redakce, placená reklama
Na "šumperskou" vysokou se lze hlásit do 30. září Možnost přihlásit se k vysokoškolskému studiu na Provozně ekonomické fakultě České zemědělské univerzity v Praze, mají zájemci o studium přímo v Šumperku ještě do 30. září 2015.
 Konzultační středisko v Šumperku nabízí dálkové studium ekonomického oboru v bakalářském (Bc.) a v navazujícím magisterském (Ing.) stupni. Ke studiu pro akademický rok 2015/2016 jsou studenti přijímáni bez přijímaček. Studium probíhá pouze o víkendech a v Šumperku. Podrobnější informace o studiu lze získat přímo v Konzultačním středisku PEF na náměstí Míru 4, Šumperk nebo na telefonním čísle 731 571 586.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

CD FLEKSIBLE ZADARMO


Hrajte s REJEM o debutové album skupiny FLEKSIBLE, které muzikanti pokřtí tento týden ve středu před šumperským divadlem. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který získá podepsané CD zadarmo.

Soutěžní otázka:

Podle čeho vznikl název kapely Fleksible?

A) podle hudebního stylu ze 70. let
B) podle příjmení zpěváka Radka Fleka
C) podle slavné písně Deep Purple

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na YOUSHOW s DenisemTV, Pjayem a Naty, která se uskuteční v KD Zábřeh v sobotu 16. prosince, vyhráli Filip Drozd ze Šumperka, Vendula Chlupová z Libiny, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Vevoda z Chromče.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).