ZPRÁVY

Na "šumperskou" vysokou se lze hlásit do 30. září

24. září 2015, 10:45, redakce, placená reklama
Na "šumperskou" vysokou se lze hlásit do 30. září Možnost přihlásit se k vysokoškolskému studiu na Provozně ekonomické fakultě České zemědělské univerzity v Praze, mají zájemci o studium přímo v Šumperku ještě do 30. září 2015.
 Konzultační středisko v Šumperku nabízí dálkové studium ekonomického oboru v bakalářském (Bc.) a v navazujícím magisterském (Ing.) stupni. Ke studiu pro akademický rok 2015/2016 jsou studenti přijímáni bez přijímaček. Studium probíhá pouze o víkendech a v Šumperku. Podrobnější informace o studiu lze získat přímo v Konzultačním středisku PEF na náměstí Míru 4, Šumperk nebo na telefonním čísle 731 571 586.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).