ZPRÁVY

Myslivci jsou po dohledem policie

13. listopadu 2012, 17:45, BH
Myslivci jsou po dohledem policie Region – Stejně jako loni i letos na podzim se policisté z oddělení služby pro zbraně a bezpečnostní materiál zaměřují na preventivní kontroly na honech.

Provádějí dechové zkoušky na přítomnost alkoholu, kontrolují zbraně, zbrojní průkazy, průkazy zbraně, lovecké lístky a pojištění, které myslivci ve vztahu k výkonu myslivosti musí mít. Poslední taková kontrola proběhla v sobotu 10. listopadu 2012 v Písařově, kde policisté zkontrolovali celkem 38 střelců a 15 honců. „Při kontrole nebyly zjištěny žádné prohřešky ani nedostatky. Do současné doby policisté provedli kontroly na čtyřech honech a budou pokračovat až do konce roku," uvedla mluvčí šumperské policie Marie Šafářová.foto: Policie ČRDoporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na společný koncert kapel UDG, O5 a RADEČEK a písničkáře POKÁČE, který se uskuteční v pátek 1. prosince v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje společné turné UDG, O5 a Radeček a Pokáče?

A) Kamarádi tour
B) Rivalové tour
C) Parťáci na turné

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na nový film MILADA, který promítá kino OKO v Šumperku 27. listopadu, vyhráli Šárka Siblová ze Šumperka, Vilma Sadilová z Libiny a Renda Šmíd z Kolšova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina.