ZPRAVODAJSTVÍ

Můžete se spolehnout, potvrdila stavební firma Experior

29. ledna 2016, 00:00, redakce, placená reklama
Můžete se spolehnout, potvrdila stavební firma Experior Rozsáhlou renovaci městské úřadovny v Šumperku úspěšně dokončila stavební společnost Experior ze Zábřeha. Investice, jež zahrnovala především výměnu všech oken a prosklených schodišťových stěn ve staré budově a také úpravu společných vnitřních prostor, odstartovala 5. června a skončila 20. listopadu. Firma Experior práce realizovala ve třech etapách a všechny tři etapy dokončila o několik dnů dříve, než požadovala smlouva s městem. Když přihlédneme ke skutečnosti, že Experior všechny tři etapy rekonstrukce prováděl při plném provozu úřady, jde o husarský kousek, který jen potvrzuje heslo této zábřežské stavební společnosti: „Můžete se spolehnout!“.

 Kvalitně a včas

„Šlo o náročnou akci, která probíhala za plného provozu. Především hlučné práce se realizovaly o víkendech. V této souvislosti bych chtěl vyzdvihnout přístup dodavatelské firmy Experior s.r.o., která předala hotové dílo ještě před termínem dokončení,“ zdůraznil tajemník šumperské radnice Petr Holub.
„Těší nás, že se renovace úřadovny vydařila, vše proběhlo v pořádku a že jsou spokojení nejen zástupci šumperské radnice, ale hlavně občané, jejichž ohlasy na výslednou podobu jsou velmi pozitivní,“ uvedl spolumajitel stavební společnosti Experior Luděk Purkert.

Zatímco jindy při veřejných stavebních zakázkách často dochází k navyšování nákladů v rámci víceprací a také termíny jsou nezřídka protahovány, stavební firma Experior pracuje přesně naopak. „Vážíme si každého klienta, ať už jde o velkého investora nebo třeba jen o drobné stavební úpravy u někoho doma. Můžete se spolehnout, že práci odvedeme kvalitně a včas,“ dodal druhý z majitelů firmy Daniel Kašpar.

Více informací a kontakt najdete na www.experior.cz

Náročná rekonstrukce městského úřadu v Šumperku probíhala za plného provozu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru