ZPRAVODAJSTVÍ

Můžete se spolehnout, potvrdila stavební firma Experior

29. ledna 2016, 00:00, redakce, placená reklama
Můžete se spolehnout, potvrdila stavební firma Experior Rozsáhlou renovaci městské úřadovny v Šumperku úspěšně dokončila stavební společnost Experior ze Zábřeha. Investice, jež zahrnovala především výměnu všech oken a prosklených schodišťových stěn ve staré budově a také úpravu společných vnitřních prostor, odstartovala 5. června a skončila 20. listopadu. Firma Experior práce realizovala ve třech etapách a všechny tři etapy dokončila o několik dnů dříve, než požadovala smlouva s městem. Když přihlédneme ke skutečnosti, že Experior všechny tři etapy rekonstrukce prováděl při plném provozu úřady, jde o husarský kousek, který jen potvrzuje heslo této zábřežské stavební společnosti: „Můžete se spolehnout!“.

 Kvalitně a včas

„Šlo o náročnou akci, která probíhala za plného provozu. Především hlučné práce se realizovaly o víkendech. V této souvislosti bych chtěl vyzdvihnout přístup dodavatelské firmy Experior s.r.o., která předala hotové dílo ještě před termínem dokončení,“ zdůraznil tajemník šumperské radnice Petr Holub.
„Těší nás, že se renovace úřadovny vydařila, vše proběhlo v pořádku a že jsou spokojení nejen zástupci šumperské radnice, ale hlavně občané, jejichž ohlasy na výslednou podobu jsou velmi pozitivní,“ uvedl spolumajitel stavební společnosti Experior Luděk Purkert.

Zatímco jindy při veřejných stavebních zakázkách často dochází k navyšování nákladů v rámci víceprací a také termíny jsou nezřídka protahovány, stavební firma Experior pracuje přesně naopak. „Vážíme si každého klienta, ať už jde o velkého investora nebo třeba jen o drobné stavební úpravy u někoho doma. Můžete se spolehnout, že práci odvedeme kvalitně a včas,“ dodal druhý z majitelů firmy Daniel Kašpar.

Více informací a kontakt najdete na www.experior.cz

Náročná rekonstrukce městského úřadu v Šumperku probíhala za plného provozu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA KISS ZADARMO


Hrajte s REJEM o 2 x 2 vstupenky na ojedinělou projekci záznamu koncertu skupiny KISS z Las Vegas, která se uskuteční v úterý 25. října v kině Oko v Šumperku v rámci festivalu DŽEMFEST. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména dvou vylosovaných šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje frontman skupiny Kiss?

A) Gene Simmons
B) Paul Simon

Odpovědi posílejte do čtvrtku jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku Vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ:

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 21. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli: Jitka Klacková ze Šumperka, Zbyněk Skoumal ze Šumperka, Vendula Chlupová z Libiny, Jaroslava Stalmachová ze Šumperka a Martina Seberová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.