ZPRAVODAJSTVÍ

Muzejíčko láká děti na letadla

4. července 2018, 09:00, on
Muzejíčko láká děti na letadla Šumperk – Na konci června otevřelo Vlastivědné muzeum v Šumperku interaktivní výstavu s názvem Pozor, děti, poletíme!, která je věnovaná leteckému modelářství a letectví vůbec.

 Ve spolupráci s modeláři z nejbližšího okolí se muzejníkům podařilo shromáždit celou řadu létacích i statických modelů letadel. Expozici malí i velcí návštěvníci najdou v sále Muzejíčka, a jak je zde zvykem, výstava obsahuje mnoho didaktických her a aktivit.
Děti se mohou těšit na různé skládačky a doplňovačky, omalovánky či hádanky. Najdou zde dokonce i model kokpitu, ve kterém si vyzkouší, jaké to je pilotovat opravdové letadlo. Na své si však přijdou také milovníci letecké modelařiny, kteří mohou obdivovat propracovanost vystavených modelů.
Výstava potrvá do 7. října. Lístek stojí 40 korun, snížené vstupné je za polovinu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na tříhodinovou taneční zábavu s populární dvojicí DUO JAMAHA, která se uskuteční v DK Šumperk v neděli 3. března. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na Duo Jamaha.

Soutěžní otázka:

Jaký příbuzenský vztah pojí členy Duo Jamaha?

A) bratři
B) otec a syn
C) bratranci

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou českou romantickou komedii LÉTO S GENTLEMANEM, kterou šumperské kino Oko uvádí od 14. do 25. února, vyhráli Alena Voráčová ze Zábřeha, Helena Janíková ze Šumperka a Zdena Galiszová z Bludova.
Blahopřejeme! Výhru si vyzvedněte v pokladně kina OKO v Šumperku.