ZPRÁVY

Muž zmizel z domova s tím, že se pokusí o sebevraždu

16. října 2012, 14:49, mošo
Zábřežsko – Šest jednotek hasičů a desítka policistů včera pátrala po nezvěstném muži ze Zábřežska. Matka zmizelého měla podezření, že se její syn pokusil o sebevraždu. Akce skončila úspěšně, muž byl ještě téhož večera nalezen v pořádku.
Krátce před devatenáctou hodinou pětašedesátiletá žena za Zábřeha oznámila na linku 158, že nemůže najít svého dvaačtyřicetiletého syna. Strachovala se o něj, protože prý mluvil o sebevraždě a pak odešel do lesa. Muž se již dříve pokusil sáhnout si na život a léčil se na psychiiatrii ve Šternberku.
Pátrací akce se zúčastnily jednotky profesionálních hasičů ze Zábřeha a dobrovolných hasičů z Leštiny, Dlouhomilova, Bludova, Lukavic a Zábřeha. Povolala je na pomoc desítka policistů z územního odboru Zábřeh a dva městští strážníci. Po dvaadvacáté hodině byl nezvěstný muž nalezen na ubytovně v Zábřeze. Protože policisté měli podezření na intoxikaci léky, přivolali lékaře. Muž byl naštěstí v pořádku.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 16.10.2012 15:18
Titulek: Bez titulku
Autor: lenka
76
Tak zbytečný výjezd,nechala bych ho to uhradit a příště si to rozmyslí dělat takový poprask.
Reagovat
Datum: 16.10.2012 16:05
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: aNONYM
135
jj, ať se oběsí doma.
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).