ZPRÁVY

Muž zmizel z domova s tím, že se pokusí o sebevraždu

16. října 2012, 14:49, mošo
Zábřežsko – Šest jednotek hasičů a desítka policistů včera pátrala po nezvěstném muži ze Zábřežska. Matka zmizelého měla podezření, že se její syn pokusil o sebevraždu. Akce skončila úspěšně, muž byl ještě téhož večera nalezen v pořádku.
Krátce před devatenáctou hodinou pětašedesátiletá žena za Zábřeha oznámila na linku 158, že nemůže najít svého dvaačtyřicetiletého syna. Strachovala se o něj, protože prý mluvil o sebevraždě a pak odešel do lesa. Muž se již dříve pokusil sáhnout si na život a léčil se na psychiiatrii ve Šternberku.
Pátrací akce se zúčastnily jednotky profesionálních hasičů ze Zábřeha a dobrovolných hasičů z Leštiny, Dlouhomilova, Bludova, Lukavic a Zábřeha. Povolala je na pomoc desítka policistů z územního odboru Zábřeh a dva městští strážníci. Po dvaadvacáté hodině byl nezvěstný muž nalezen na ubytovně v Zábřeze. Protože policisté měli podezření na intoxikaci léky, přivolali lékaře. Muž byl naštěstí v pořádku.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 16.10.2012 15:18
Titulek: Bez titulku
Autor: lenka
74
Tak zbytečný výjezd,nechala bych ho to uhradit a příště si to rozmyslí dělat takový poprask.
Reagovat
Datum: 16.10.2012 16:05
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: aNONYM
115
jj, ať se oběsí doma.
Reagovat