ZPRÁVY

Muž z Hanušovicka zneužíval policejní linku, skončil za mřížemi

11. srpna 2015, 12:00, jak
Hanušovice - Nejen tísňovou policejní linku 158, ale také jejího operátora opakovaně „vytáčel“ pětačtyřicetiletý muž z Hanušovicka, který si tak krátil dlouhou chvíli. Přítrž jeho nejapnostem učinila až hlídka mužů zákona. Ta „šprýmaře“ vystopovala a vsadila za mříže.

 „Dotyčný muž byl operačním důstojníkem upozorněn, že pokud bude smyšlená oznámení volat na linku 158 dál, bude zadržen. Muž bohužel této výstrahy neuposlechl,“ informoval mluvčí šumperské policie Josef Bednařík. Vůči přivolané policejní hlídce se násilník choval agresivně a s muži zákona odmítal spolupracovat. „Z toho důvodu jsme proti podezřelému použili donucovací prostředky, následně byl umístěn do policejní cely,“ dodává policejní mluvčí.
Při vyšetřování incidentu vyšlo najevo, že potřebnou kuráž si neodbytný telefonista dodal alkoholem. A patrně neskončilo jen u jednoho panáka. „V dechu jsme mu naměřili 2,86 promile. Svým chováním se dopustil přestupku proti veřejnému pořádku,“ připomíná Bednařík.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na nový film MILADA, který kino OKO v Šumperku promítá 17. a 27. listopadu. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví film Milada?

A) o životě lékařky Emmerové
B) o životě političky Horákové
C) o životě malířky Gabrielové

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert rockové skupiny HORKÝŽE SLÍŽE, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v DK Šumperk, vyhráli Jiří Hromada ze Šumperka, Milan Lichnovský z Mohelnice, Karolína Lukášová ze Starého Města, Jana Stuchlá ze Šumperka a Marek Štelc z Hrabišína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h.).