ZPRÁVY

Muž z Hanušovicka zneužíval policejní linku, skončil za mřížemi

11. srpna 2015, 12:00, jak
Hanušovice - Nejen tísňovou policejní linku 158, ale také jejího operátora opakovaně „vytáčel“ pětačtyřicetiletý muž z Hanušovicka, který si tak krátil dlouhou chvíli. Přítrž jeho nejapnostem učinila až hlídka mužů zákona. Ta „šprýmaře“ vystopovala a vsadila za mříže.

 „Dotyčný muž byl operačním důstojníkem upozorněn, že pokud bude smyšlená oznámení volat na linku 158 dál, bude zadržen. Muž bohužel této výstrahy neuposlechl,“ informoval mluvčí šumperské policie Josef Bednařík. Vůči přivolané policejní hlídce se násilník choval agresivně a s muži zákona odmítal spolupracovat. „Z toho důvodu jsme proti podezřelému použili donucovací prostředky, následně byl umístěn do policejní cely,“ dodává policejní mluvčí.
Při vyšetřování incidentu vyšlo najevo, že potřebnou kuráž si neodbytný telefonista dodal alkoholem. A patrně neskončilo jen u jednoho panáka. „V dechu jsme mu naměřili 2,86 promile. Svým chováním se dopustil přestupku proti veřejnému pořádku,“ připomíná Bednařík.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.