ZPRAVODAJSTVÍ

„Můj dům – naše město"

30. prosince 2019, 00:00, redakce, placená reklama
„Můj dům – naše město" První kolo nové školní soutěže „Můj dům – naše město" je u konce. Máme vybráno 12 finalistů ze sedmých ročníků základní školy, kteří budou v únorovém finále reprezentovat svoji školu. Do tohoto základního kola se postupně zapojily 4 základní školy: ZŠ Libina, 5. ZŠ Šumperk, ZŠ Nový Malín a ZŠ Petrov nad Desnou.

Každý soutěžící se snažil za použití stavebnice postavit ten nejlepší model malého domku. Hodnotící komise měla opravdu nelehký úkol, aby vybrala ty nejlepší stavby. Tři nejlepší žáci z každé školy obdrželi hodnotné ceny od sponzorů, které zajistila Okresní hospodářská komora Šumperk.

Děkujeme sponzorům i všem zúčastněným a těšíme se na finále.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru