ZPRAVODAJSTVÍ

Možnost získat značku JESENÍKY originální produkt je právě nyní

30. srpna 2016, 17:00, BH
Možnost získat značku JESENÍKY originální produkt je právě nyní Jeseníky - Příležitost pro místní výrobce, poskytovatele ubytovacích a stravovacích služeb a provozovatele zážitkové turistiky získat regionální značku v Jeseníkách se skýtá dvakrát ročně. Právě nyní startuje druhá výzva pro přijímání žádostí v roce 2016. Koordinátor Místní akční skupina (MAS) Horní Pomoraví bude přijímat vyplněné formuláře od zájemců do 26. září.

 „V průběhu výzvy je prostor na to, aby koordinátorky značení objely žadatele, posoudily, zda naplňují kritéria, pomohly s vyplněním žádosti a případně i daný výrobek, službu či zážitek otestovaly,“ objasnila ředitelka MAS Horní Pomoraví Anna Bartošová.
Značka v současnosti pokrývá území 162 obcí. „Letos se opět rozšířilo území, a to o obce u Moravského Berouna, kde bylo dosud bílé místo v systému regionálního značení,“ uvedla koordinátorka Hana Olejníková.
Veškeré informace, jak získat ochrannou známku s fialovým zvonkem jesenickým, naleznou zájemci na webových stránkách koordinátora www.hornipomoravi.eu, podmínky získání certifikátu a formulář žádosti jsou k dispozici na www.regionalni-znacky.cz/jesenikywww.regionalni-znacky.cz/jeseniky. Současně stávající držitelé certifikátu, kterým končí jeho platnost, mohou žádat o obnovené udělení značky.
Systém značení funguje pod Asociací regionálních značek, která aktuálně sdružuje 27 regionů v České republice s vlastní značkou.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 31.8.2016 10:27
Titulek: už se probrali?
Autor: aNONYM
161
Ještě pořád je poplatek za udělení této jesenické značky nejvyšší ze všech poplatků za regionální produkty v ČR?
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.