ZPRAVODAJSTVÍ

Motoristy čeká další nová silnice. Napřed je však potrápí dlouhá uzavírka

19. března 2020, 16:00, jak
Okres – Zhruba jednatřicet miliónů korun letos investují silničáři do rekonstrukce vozovky od Dolních Studének přes Sudkov do Postřelmova. Práce by měly začít nejpozději během léta. Potrvají měsíce a přinesou nepříjemné dopravní komplikace.

 „Zahájení stavby zatím není přesně stanoveno a je závislé na vhodných a stabilních klimatickýchpodmínkách,“ uvedla mluvčí Olomouckého kraje Eva Knajblová.

Oprava několikakilometrového úseku silnice skončí patrně na podzim. Vloni cestáři rekonstruovali první úsek ze Šumperka do Dolních Studének. „Tato etapa přišla na zhruba dvacet miliónů korun,“ dodala Knajblová.

V souvislosti s plánovanými uzavírkami se mělo v Sudkově uskutečnit jednání mezi zástupci obce a občany. Kvůli obavám z koronaviru ale byla společná schůzka bez náhrady zrušena.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.