SPORT

Mokrý Eman 2012 – dvanáct medailí míří do Šumperka

14. dubna 2012, 14:20, téma PLAVÁNÍ, lys
Mokrý Eman 2012 – dvanáct medailí míří do Šumperka Přes dvě stovky plavců ze čtyřiadvaceti plaveckých oddílů zavítalo první den velikonočního prodlouženého víkendu do Prostějova na závody „ O mokrého Emana“, vyhrazené pro mladé adepty plaveckého sportu ve věku osm až dvanáct let.
 
 

 Na snažení osmi plavců z TJ Šumperk osobně přihlížel vodník Eman, patron soutěže. Hned tři zástupci šumperského oddílu se prosadili na stupně vítězů.
 V kategorii devítiletých získal Marek Halama dvě bronzové a jednu zlatou medaili. Mezi desetiletými se výborně představil Karel Vlk, ve všech čtyřech startech se probojoval na stupně vítězů, dvakrát úplně nejvýše, dvakrát skončil na třetím místě. Jedenáctiletá Leona Lysáková si ve své silně obsazené kategorii čtyřikrát doplavala pro zlato, ale největší radost ji udělala nečekaná stříbrná medaile ze závodu sto metrů prsa.
 Další dva šumperští plavci, Štěpán Hofmann a Josef Seidenglanz zůstali těsně pod medailovými stupni. Tomáš Halama, Petra Štěpánková a Viktor Šedivý se prosadili do první dvacítky.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 14.4.2012 23:00
Titulek: plavci
Autor: emn
160
všude už o tom psali minulý týden. došel papír
Reagovat