ZPRÁVY

Mohelnický Camp chce přilákat turisty, letos otevře venkovní bazén

11. února 2014, 08:00, Hana Písková
Mohelnice - Přilákat turisty za krásami Mohelnicka, ale také za výjimečnými službami, chce majitel Campu Mohelnice Petr Kuba. Se svými partnery chce vsadit na rozvoj cyklistiky a pro návštěvníky i místní rekonstruuje venkovní bazén, který Mohelnici zatím chybí.

„Doufám, že se to podaří a bude přát počasí, abychom mohli už letos v červnu bazén otevřít. Do května budeme pracovat na finální verzi i s brouzdalištěm a celkovým zázemím pro personál a návštěvníky. Rádi bychom nabízeli i výjimečné večerní plavání,“ prozradil Petr Kuba. V současné době se v Campu provádí rekonstrukce sítí, opravu potřebují vodovody, elektrorozvody, plyn i kanalizace. Cílem je přilákat do Mohelnice turisty, kteří ocení krásu okolní přírody, historických památek i nabídku volnočasových programů. „Ano, v současné době připravujeme s týmem studii rozvojového programu volnočasových aktivit, které by se daly v areálu campu realizovat v létě i v zimě, vlastně ve všech ročních obdobích. Důraz klademe třeba na rozvoj cyklistiky v podobě půjčovny kol, nabídky cyklistických tras, možnosti svozu a odvozu kol po trasách a podobně. Víc vám neprozradím, všechno je ve fázi příprav a jednání,“ potvrdil Jaroslav Bokůvka z agentury Gm5, který se specializuje na volnočasové aktivity dětí i dospělých.

Záměr mohelnického Campu se líbí i organizátorům akcí, které probíhají v létě v areálu přilehlých Městských sadů. „Na proměny campu se těšíme. Letní festival Fingers Up je rodinná akce, naše publikum má rádo pohodu a třeba i otevření bazénu a další aktivity dají festivalu nový rozměr,“ doplnil pořadatel festivalu Lubomír Winkler. Fingers Up se letos chystá na čtvrtý ročník, který bude poprvé dvoudenní a proběhne 18. až 19. července.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 14.2.2014 06:46
Titulek: Mohelnický kemp
Autor: ladislav
109
169
Svého času to byla nadčasová záležitost. Bylo tam krásně.Od roku 1980 jsem tam jezdil s dcerou. Užívala si na šlapadlech, v bazénu a později na minigolfu. Pak se ale něco stalo. Někomu hrklo v palici a jednotlivé části tohoto krásného místa byly rozděleny pletivem. No a to byl definitivní konec. Od té doby jsem tam nebyl. Škoda. Pokud se kemp vrací do původního stavu bez pletiva, přeji úspěch.
Reagovat

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na společný koncert kapel UDG, O5 a RADEČEK a písničkáře POKÁČE, který se uskuteční v pátek 1. prosince v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje společné turné UDG, O5 a Radeček a Pokáče?

A) Kamarádi tour
B) Rivalové tour
C) Parťáci na turné

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na nový film MILADA, který promítá kino OKO v Šumperku 27. listopadu, vyhráli Šárka Siblová ze Šumperka, Vilma Sadilová z Libiny a Renda Šmíd z Kolšova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina.