ZPRAVODAJSTVÍ

Mohelnická radnice chystá skleněný tunel

23. ledna 2020, 11:00, jak
Mohelnice – S ambiciózním projektem přišla mohelnická radnice. Chce totiž skleněným tunelem propojit obě úřadovny, které se nacházejí na radničním náměstí. Futuristický tubus povede ve výšce několika metrů přímo nad ulicí.

 „Tunel usnadní život lidem, kteří teď musí mezi oběma budovami úřadu a jeho odbory přecházet po ulici. Nepříjemné je to hlavně v zimě a za deště,“ uvedl Pavel Kuba, starosta Mohelnice.

S realizací chce město začít ještě v první polovině roku. Předpokládané náklady zatím vedení města nezveřejnilo a jejich přesná výše vyplyne až po skončení výběrového řízení na dodavatele stavby.

Propojovací „krček“ se nelíbí opozici. Ta poukazuje na to, že efektivnější by bylo vybavit jednu z budov výtahem a odstranit překážky, které brání v cestě na úřad vozíčkářům.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 23.1.2020 12:37
Titulek: Kuba zase někomu slíbil zakazku
Autor: Mohelničák
Kdopak asi skleněný tunel projektoval? A kdo bude stavět? Zase nějací kamarádi starosty Kuby jako obvykle?
Reagovat
Datum: 24.1.2020 15:00
Titulek: Re: Kuba zase někomu slíbil zakazku
Autor: Občan
Kdybys uměl číst, tak soutěž na zhotovitele teprve bude. A jestli máš hlavu stejně schopnou jako hubu, tak založ stavební firmu, přihlaš se do soutěže, vyhraj ji a můžeš to stavět ty. Ale tobě už jde jenom to plkání na internetu.
Reagovat
Datum: 24.1.2020 18:13
Titulek: -
Autor: Hanáče
V Mohelnici není nic dobrého a nikdy nebude, ani rohlíky.
Reagovat
Datum: 28.1.2020 20:55
Titulek: Bez titulku
Autor: 0
Slovo tunel vyvolává pochybnosti. Co třeba radši tubus, či vejcovod pfft
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Dnes s Týdnem na severu soutěžíme o dvě vstupenky na divadelní představení Hodina duchů. V bludovském Kulturním domě ho 12. března od 18 hodin odehraje Divadlo Artur Praha. Můžete být u toho, když správně zodpovíte připravenou otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka při losování.

Otázka:
Který z uvedených herců v představení Divadla Artur Hodina duchů nehraje?

a) Michal Kavalčík
b) Bořek Slezáček
c) Vlasta Korec

Odpovědi posílejte jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné vstupenky na nově otevřenou interaktivní výstavu Hrátky s penězi, kde se pobaví hlavně děti a která bude v zábřežském muzeu otevřená do 19. dubna vyhrávají: Jana H. z Bludova a Blanka Z. z Rohle. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.