SPORT

Mladí hokejisté získali šest bodů

1. prosince 2008, 16:59, simi
Mladí hokejisté získali šest bodů Šumperk - Skvělý víkend prožili juniorští hokejisté. Mladí Draci si nejprve v pátek poradili s Libercem a v sobotu přehráli Ústí nad Labem.

V pátečním duelu se v první třetině ujali vedení Bílí Tygři, avšak domácí Draci na konci druhé třetiny snížili díky Přikrylovi a na začátku závěrečné části hry bylo dokonce srovnáno. Gól na 2:2 vstřelil Svoboda. Poté následoval typický juniorský urputný boj, ze kterého zaplaťpánbůh vyšli vítězně domácí borci. Vedení v 55. minutě strhl na stranu svěřenců Petra Rutara Měrka a i přes zjevnou snahu Severočechů o zvrat domácí vedení uhájili a dokonce ještě Zacpálek trefil opuštěnou branku Liberce a zpečetil tak zisk tří bodů pro žlutomodré barvy.


Salith Šumperk - HC Bílí Tygři Liberec  4:2


Obvykle slabší sobota se však tentokrát stala sobotou vítěznou. Do utkání sice Draci opět nevstoupili dobře a brzo prohrávali, nicméně ještě do přestávky bylo vedení na straně domácích. O obrat se postarali Zacpálek a Malý. Když v 27. minutě zvýšil Peška již na 3:1, utkání se zdálo být rozehrané více než nadějně. Na začátku posledního dějství navíc přidal svou druhou branku v utkání Malý a definitivně tak pojistil zisk nesmírně cenných tří bodů pro domácí v duelu s ústeckým Slovanem.

Salith Šumperk - HC Slovan Ústí nad Labem  4:1
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na nový film MILADA, který kino OKO v Šumperku promítá 17. a 27. listopadu. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví film Milada?

A) o životě lékařky Emmerové
B) o životě političky Horákové
C) o životě malířky Gabrielové

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert rockové skupiny HORKÝŽE SLÍŽE, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v DK Šumperk, vyhráli Jiří Hromada ze Šumperka, Milan Lichnovský z Mohelnice, Karolína Lukášová ze Starého Města, Jana Stuchlá ze Šumperka a Marek Štelc z Hrabišína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h.).