SPORT

Mladí hokejisté získali šest bodů

1. prosince 2008, 16:59, simi
Mladí hokejisté získali šest bodů Šumperk - Skvělý víkend prožili juniorští hokejisté. Mladí Draci si nejprve v pátek poradili s Libercem a v sobotu přehráli Ústí nad Labem.

V pátečním duelu se v první třetině ujali vedení Bílí Tygři, avšak domácí Draci na konci druhé třetiny snížili díky Přikrylovi a na začátku závěrečné části hry bylo dokonce srovnáno. Gól na 2:2 vstřelil Svoboda. Poté následoval typický juniorský urputný boj, ze kterého zaplaťpánbůh vyšli vítězně domácí borci. Vedení v 55. minutě strhl na stranu svěřenců Petra Rutara Měrka a i přes zjevnou snahu Severočechů o zvrat domácí vedení uhájili a dokonce ještě Zacpálek trefil opuštěnou branku Liberce a zpečetil tak zisk tří bodů pro žlutomodré barvy.


Salith Šumperk - HC Bílí Tygři Liberec  4:2


Obvykle slabší sobota se však tentokrát stala sobotou vítěznou. Do utkání sice Draci opět nevstoupili dobře a brzo prohrávali, nicméně ještě do přestávky bylo vedení na straně domácích. O obrat se postarali Zacpálek a Malý. Když v 27. minutě zvýšil Peška již na 3:1, utkání se zdálo být rozehrané více než nadějně. Na začátku posledního dějství navíc přidal svou druhou branku v utkání Malý a definitivně tak pojistil zisk nesmírně cenných tří bodů pro domácí v duelu s ústeckým Slovanem.

Salith Šumperk - HC Slovan Ústí nad Labem  4:1
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.