Mladí Draci získali jen bod

4. listopadu 2008, 06:36, simi
V pátečním duelu se na ledě pražské Slavie představili šumperští junioři. Po vyrovnaných dvou třetinách, kdy naše naděje držely stav 1:1, se však v závěrečné dvacetiminutovce čtyřikrát prosadili sešívaní a strhli tak vítězství na svou stranu v poměru 5:1. Čestný úspěch hostů zaznamenal Žálčík.

HC Slavia Praha - Salith Šumperk  5:1

Bohužel ani na podruhé se juniorům v Praze vyhrát nepodařilo. Pražskou Spartu sice Mladí Draci porazili v minulém měření sil, avšak Sparťané i přes otočení skóre Zacpálka a Malého na 1:2 se dokázali ještě před první přestávku dostat znovu do vedení 3:2, což se ukázalo jako klíčové. Vedení 5:2 na začátku druhé třetiny sice zmírnil z pohledu Šumperka Peška, avšak Sparta si výhru pohlídala a zvítězila tak 5:3.

HC Sparta Praha - Salith Šumperk  5:3

Ani v zápasu s Plzní se dorostenci rozšíření svého hubeného bodového zisku nedočkali. V pátek sice bojovali jako lvi, ale Plzeň přesto dokázala vyhrát 2:1. Na 1:1 vyrovnával na konci prostřední dvacetiminutovky Vachutka.

Salith Šumperk - HC Lasselsberger Plzeň  1:2

Jeden bodík si přece jen Mladí Draci v posledním kole připsali. Postarali se o to dorostenci, kteří prohráli s Karlovými Vary až v prodloužení 1:2. Konečně si tak připsali alespoň malý bodový zisk do tabulky.

Salith Šumperk - HC Energie Karlovy Vary  1:2 pp