SPORT

Mladí Draci získali 6 bodů

6. října 2008, 19:33, simi
Po třech bodech za vítězství získali jak junioři, tak konečně dokázal vyhrát i dorost.
V pátek čekal na juniory tým Karlových Varů. Hráči Energie nestihli rozbruslení a jejich nepřipravenost potrestal hned ve 2. minutě Přikryl. Hosté sice dokázali vývoj zápasu otočit a třetinu vyhráli 2:1, ale díky gólům Novotného, Žálčíka a Pešky se Draci dostali do slibného vedení, které ještě pojistil v závěru Měrka. Vary poté již dokázaly pouze zkorigovat stav na 5:3.

Salith Šumperk - HC Energie Karlovy Vary  5:3

Klub proslulý svojí mládežnickou základnou, Kladno, byl sobotním soupeřem šumperských juniorů. Po úvodní brance Rabatu dokázal sice Přikryl na začátku druhé části hry vyrovnat, ale to bylo ze strany Šumperku vše a Kladno nakonec zvítězilo poměrem 1:5.

Salith Šumperk - HC Rabat Kladno  1:5

Dorostenci v touze odpoutat se ode dna extraligové tabulky zavítali na led Českých Budějovic. Draci se ujali vedení již v 7. minutě po trefě Holinky, ale tři góly Mountfieldu v závěrečné dvacetiminutovce znamenaly další prohru šumperských dorostenců.

HC České Budějovice - Salith Šumperk  3:1

Písek byl další štace dorostenců na dvojzápasovém výjezdu. Naši hokejisté vedli díky Tomigovi, ale ještě do přestávky stihl vyrovnat Marek. Po výborné první polovině druhé třetiny se Mladí Draci drželi ve vedení 5:2, které i přes snížení Přibyla udrželi. Po Chomutovu si tak naši dorostenci připisují druhé vítězství.

IHC Písek - Salith Šumperk  3:5
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.