Mladí Draci získali 6 bodů

6. října 2008, 19:33, simi
Po třech bodech za vítězství získali jak junioři, tak konečně dokázal vyhrát i dorost.
V pátek čekal na juniory tým Karlových Varů. Hráči Energie nestihli rozbruslení a jejich nepřipravenost potrestal hned ve 2. minutě Přikryl. Hosté sice dokázali vývoj zápasu otočit a třetinu vyhráli 2:1, ale díky gólům Novotného, Žálčíka a Pešky se Draci dostali do slibného vedení, které ještě pojistil v závěru Měrka. Vary poté již dokázaly pouze zkorigovat stav na 5:3.

Salith Šumperk - HC Energie Karlovy Vary  5:3

Klub proslulý svojí mládežnickou základnou, Kladno, byl sobotním soupeřem šumperských juniorů. Po úvodní brance Rabatu dokázal sice Přikryl na začátku druhé části hry vyrovnat, ale to bylo ze strany Šumperku vše a Kladno nakonec zvítězilo poměrem 1:5.

Salith Šumperk - HC Rabat Kladno  1:5

Dorostenci v touze odpoutat se ode dna extraligové tabulky zavítali na led Českých Budějovic. Draci se ujali vedení již v 7. minutě po trefě Holinky, ale tři góly Mountfieldu v závěrečné dvacetiminutovce znamenaly další prohru šumperských dorostenců.

HC České Budějovice - Salith Šumperk  3:1

Písek byl další štace dorostenců na dvojzápasovém výjezdu. Naši hokejisté vedli díky Tomigovi, ale ještě do přestávky stihl vyrovnat Marek. Po výborné první polovině druhé třetiny se Mladí Draci drželi ve vedení 5:2, které i přes snížení Přibyla udrželi. Po Chomutovu si tak naši dorostenci připisují druhé vítězství.

IHC Písek - Salith Šumperk  3:5