SPORT

Mladí Draci získali 6 bodů

6. října 2008, 19:33, simi
Po třech bodech za vítězství získali jak junioři, tak konečně dokázal vyhrát i dorost.
V pátek čekal na juniory tým Karlových Varů. Hráči Energie nestihli rozbruslení a jejich nepřipravenost potrestal hned ve 2. minutě Přikryl. Hosté sice dokázali vývoj zápasu otočit a třetinu vyhráli 2:1, ale díky gólům Novotného, Žálčíka a Pešky se Draci dostali do slibného vedení, které ještě pojistil v závěru Měrka. Vary poté již dokázaly pouze zkorigovat stav na 5:3.

Salith Šumperk - HC Energie Karlovy Vary  5:3

Klub proslulý svojí mládežnickou základnou, Kladno, byl sobotním soupeřem šumperských juniorů. Po úvodní brance Rabatu dokázal sice Přikryl na začátku druhé části hry vyrovnat, ale to bylo ze strany Šumperku vše a Kladno nakonec zvítězilo poměrem 1:5.

Salith Šumperk - HC Rabat Kladno  1:5

Dorostenci v touze odpoutat se ode dna extraligové tabulky zavítali na led Českých Budějovic. Draci se ujali vedení již v 7. minutě po trefě Holinky, ale tři góly Mountfieldu v závěrečné dvacetiminutovce znamenaly další prohru šumperských dorostenců.

HC České Budějovice - Salith Šumperk  3:1

Písek byl další štace dorostenců na dvojzápasovém výjezdu. Naši hokejisté vedli díky Tomigovi, ale ještě do přestávky stihl vyrovnat Marek. Po výborné první polovině druhé třetiny se Mladí Draci drželi ve vedení 5:2, které i přes snížení Přibyla udrželi. Po Chomutovu si tak naši dorostenci připisují druhé vítězství.

IHC Písek - Salith Šumperk  3:5
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.