SPORT

Mladí Draci vstoupili do nejvyšších soutěží

8. září 2008, 16:13, simi
Mladí Draci vstoupili do nejvyšších soutěží Jak loni dorost, tak letos nově junioři budou v právě rozběhlé sezoně hokejových mládežnických kategorií působit na extraligovém poli. Dvojzápasem doma začínali junioři, venku naopak dorost.
Soupeř z nejtěžších měl být juniorský celek Pardubic, který přijel k prvnímu kolu soutěže do Šumperku i s exšumperským Denisem Kindlem, jenž je odchovancem Mladých Draků a podobně jako jeho starší bratr odešel do města perníku. Pardubice vstoupily do utkání jako favorité a ujaly se vedení zásluhou Radila. Jejich vedení ale netrvalo dlouho. Vývoj utkání otočili Novotný se Zacpálkem. V divoké 10. minutě však opět vyrovnal hostující Stoklasa. V bojovném utkání se nakonec radovali z vítězství domácí Mladí Draci. Po brankách Pešky a Skoumala podpořeni výborným výkonem brankáře Peksy si připsali šumperští hokejisté první výhru v extraligovém ročníku.

Salith Šumperk - HC Moeller Pardubice 4:3

Do města automobilů, Mladé Boleslavi, se vydali mladí dorostenci. V utkání s místními nadějemi odehráli vyrovnané dvě třetiny, po kterých byl stav 2:1 pro domácí. V poslední části hry se však s brankami roztrhl pytel a bohužel padaly do sítě hostů. Konečný výsledek 8:2 je pro šumperské mladíky příliš krutý. Branky Šumperku vstřelili Fořt a Vachutka.

BK Mladá Boleslav - Salith Šumperk 8:2 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.