SPORT

Mladí Draci vstoupili do nejvyšších soutěží

8. září 2008, 16:13, simi
Mladí Draci vstoupili do nejvyšších soutěží Jak loni dorost, tak letos nově junioři budou v právě rozběhlé sezoně hokejových mládežnických kategorií působit na extraligovém poli. Dvojzápasem doma začínali junioři, venku naopak dorost.
Soupeř z nejtěžších měl být juniorský celek Pardubic, který přijel k prvnímu kolu soutěže do Šumperku i s exšumperským Denisem Kindlem, jenž je odchovancem Mladých Draků a podobně jako jeho starší bratr odešel do města perníku. Pardubice vstoupily do utkání jako favorité a ujaly se vedení zásluhou Radila. Jejich vedení ale netrvalo dlouho. Vývoj utkání otočili Novotný se Zacpálkem. V divoké 10. minutě však opět vyrovnal hostující Stoklasa. V bojovném utkání se nakonec radovali z vítězství domácí Mladí Draci. Po brankách Pešky a Skoumala podpořeni výborným výkonem brankáře Peksy si připsali šumperští hokejisté první výhru v extraligovém ročníku.

Salith Šumperk - HC Moeller Pardubice 4:3

Do města automobilů, Mladé Boleslavi, se vydali mladí dorostenci. V utkání s místními nadějemi odehráli vyrovnané dvě třetiny, po kterých byl stav 2:1 pro domácí. V poslední části hry se však s brankami roztrhl pytel a bohužel padaly do sítě hostů. Konečný výsledek 8:2 je pro šumperské mladíky příliš krutý. Branky Šumperku vstřelili Fořt a Vachutka.

BK Mladá Boleslav - Salith Šumperk 8:2 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).