SPORT

Mladí Draci odehráli další čtyři zápasy

29. září 2008, 16:52, simi
V pátek se juniorští hokejisté představili na ledě Českých Budějovic. Precizní obrana a výhra v každé třetině 1:0 znamenaly vítězství 3:0. O branky se postarali Přikryl, Žálčík a Svoboda.

HC Mountfield - Salith Šumperk  0:3

Také v Plzni při sobotním utkání se ujali šumperští hokejisté vedení. V 7. minutě se prosadil Luboš Hlavsa. Plzeň ale dokázala ještě do přestávky vyrovnat a krátce po zahájení druhé třetiny strhla vedení na svou stranu zásluhou Straky. Vítězství domácích ještě pojistil dvěma góly Sullmann a Plzeň se tak i přes snížení Žálčíka radovala z výhry 4:2.

HC Lasselsberger Plzeň - Salith Šumperk  4:2

Trápící se dorostence čekal doma v pátek další přetěžký soupeř, a to celek Pardubic. Bohužel Draci se drželi jen první třetinu, kterou prohráli 1:2. Další třetiny již byly Pardubice jednoznačně lepším týmem a zaslouženě zvítězily 8:2. Úspěchy domácích Draků měli na svědomí Tomiga a Pezda.

Salith Šumperk - HC Moeller Pardubice  2:8

Zcela odlišné utkání, ale stejný bodový zisk na kontě Šumperku. To je resumé ze sobotního klání domácího Šumperku s pražskou Spartou. Pohledné a vyrovnané utkání, ve kterém Draci dvakrát vedli, skončilo těsnou výhrou Sparty 4:3. Do vedení 2:0 dostali domácí Tomiga s Vachutkou. Po vyrovnání Pražanů se sice prosadil znovu Vachutka, ale kvalitní soupeř přece jen strhnul vedení na svou stranu dvěma zásahy v závěrečné třetině.

Salith Šumperk - HC Sparta Praha  3:4


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FESTIVAL ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na festival JAZZ IN HALL, který se uskuteční v sobotu 7. října v tenisové hale v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na jazzový festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Která populární zpěvačka ozdobí letošní program festivalu Jazz in Hall?

A) Petra Janů
B) Jitka Zelenková
C) Leona Machálková

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Hana Burešová ze Šumperka, Vlaďka Jančíková ze Sudkova, Eva Mazáková z Bludova, Vlasta Minářová z Postřelmova a Jarmila Papuková ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 hodin).