SPORT

Mladí Draci odehráli další čtyři zápasy

29. září 2008, 16:52, simi
V pátek se juniorští hokejisté představili na ledě Českých Budějovic. Precizní obrana a výhra v každé třetině 1:0 znamenaly vítězství 3:0. O branky se postarali Přikryl, Žálčík a Svoboda.

HC Mountfield - Salith Šumperk  0:3

Také v Plzni při sobotním utkání se ujali šumperští hokejisté vedení. V 7. minutě se prosadil Luboš Hlavsa. Plzeň ale dokázala ještě do přestávky vyrovnat a krátce po zahájení druhé třetiny strhla vedení na svou stranu zásluhou Straky. Vítězství domácích ještě pojistil dvěma góly Sullmann a Plzeň se tak i přes snížení Žálčíka radovala z výhry 4:2.

HC Lasselsberger Plzeň - Salith Šumperk  4:2

Trápící se dorostence čekal doma v pátek další přetěžký soupeř, a to celek Pardubic. Bohužel Draci se drželi jen první třetinu, kterou prohráli 1:2. Další třetiny již byly Pardubice jednoznačně lepším týmem a zaslouženě zvítězily 8:2. Úspěchy domácích Draků měli na svědomí Tomiga a Pezda.

Salith Šumperk - HC Moeller Pardubice  2:8

Zcela odlišné utkání, ale stejný bodový zisk na kontě Šumperku. To je resumé ze sobotního klání domácího Šumperku s pražskou Spartou. Pohledné a vyrovnané utkání, ve kterém Draci dvakrát vedli, skončilo těsnou výhrou Sparty 4:3. Do vedení 2:0 dostali domácí Tomiga s Vachutkou. Po vyrovnání Pražanů se sice prosadil znovu Vachutka, ale kvalitní soupeř přece jen strhnul vedení na svou stranu dvěma zásahy v závěrečné třetině.

Salith Šumperk - HC Sparta Praha  3:4


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na cestopisný pořad WELZLOVI NÁSLEDOVNÍCI NA 5 SVĚTADÍLECH, který se uskuteční 10. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na akci zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak zní cestovatelské heslo J. E. Welzla?

A) Prondu, prondu - neprondu, neprondu
B) Když nemůžeš, tak přidej
C) Když to nende tudy, punde to jinudy

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk, vyhráli Vlasta Španihelová z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Divadla Šumperk.