SPORT

Mladí Draci nezískali o víkendu ani bod

18. ledna 2009, 22:16, Michal Šíma
Mladí Draci nezískali o víkendu ani bod Šumperk, Olomouc, Ostrava - Nula. Takový je bodový zisk šumperských extraligových juniorů a dorostenců z pátečních a sobotních utkání. Jde o situaci velmi nemilou, nebot' každý bod má v tuto chvíli cenu zlata v boji o záchranu zejména pro juniory. Dorostenci mají šanci na záchranu již jen teoretickou.
V domácím utkání proti Vítkovicím se šumperským juniorům prostě nedařilo. Na první branku hostů sice ještě odpověděl Žálčík, ale poté mohl stejně jako jeho spoluhráči pouze přihlížet brankostroji Vítkovic. Ten se zastavil až na čísle sedm a tím také zápas skončil. Na vítězství hráčů v modrých dresech se nejvíce zasloužil Šedivý, který zaznamenal hattrick.
 

Salith Šumperk - HC Vítkovice Steel  1:7


Podobný debakl utrpěli proti stejně starým hráčům Vítkovic také šumperští dorostenci. Ti sice téměř do poloviny zápasu drželi stav 1:1, ale pak se položili a zmohli se jen na zmírnění hrozivého výsledku brankami Fořta a Kováře v samotném závěru utkání.


HC Vítkovice Steel - Salith Šumperk  9:3


Svůj sobotní zápas odehráli juniorští Draci na ledě Opavy. Tam vydržel polovinu utkání bezbrankový stav, pak ale vstřelil první branku domácích Koschatský, kterého doplnil na začátku třetí třetiny Vlašánek. V polovině závěrečné dvacetiminutovky sice snížil Žálčík, ale to bylo ze strany Šumperka vše. Opava nakonec zvítězila 5:1.
Tyto dva zápasy si zřejmě Mladí Draci za rámeček nedají a bude je čekat ještě hodně práce se záchranou.
 

HC Slezan Opava - Salith Šumperk  5:1


Proti Olomouci vstoupili domácí Draci do utkání překvapivě dobře a již v první minutě se ujali vedení zásluhou Bartoše. To ale jakoby probudilo olomoucké mladíky a ještě do poloviny zápasu to bylo 1:5. Snížení sice přinesla střela Drábka, avšak téměř okamžitě přišla odpověd' Králíka. V poslední minutě ještě upravil stav utkání na konečných 3:6 Vachutka.

Salith Šumperk - HC Olomouc  3:6


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.