ZPRAVODAJSTVÍ

Mladého řidiče museli z vraku vystříhat hasiči

21. června 2016, 13:00, jak
Mladého řidiče museli z vraku vystříhat hasiči Kamenná - Teprve třiadvacetiletý řidič minulý čtvrtek vážně havaroval mezi obcemi Kamenná a Veleboř. Nezvládl průjezd zatáčkou a čelně narazil do stromu. Náraz byl tak silný, že strom vyvrátil a mladý řidič zůstal v autě zaklíněn.

 „Muž utrpěl velmi vážné poranění obou dolních končetin a otřes mozku. Na místě musel být napojen na umělou plicní ventilaci a letecky transportován do fakultní nemocnice v Olomouci,“ uvedl mluvčí krajské záchranky Zdeněk Hošák. Ze zdemolovaného auta museli nešťastníka vyprostit hasiči pomocí pneumatických nůžek.
Policie při vyšetřování bouračky celou silnici uzavřela. Hlavní příčinou byla podle vyšetřovatelů patrně vysoká rychlost a nezkušenost řidiče.Foto: Policie ČR

Felicie připomínala po nehodě zmačkanou kouli plechu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).