ZPRAVODAJSTVÍ

Mladého řidiče museli z vraku vystříhat hasiči

21. června 2016, 13:00, jak
Mladého řidiče museli z vraku vystříhat hasiči Kamenná - Teprve třiadvacetiletý řidič minulý čtvrtek vážně havaroval mezi obcemi Kamenná a Veleboř. Nezvládl průjezd zatáčkou a čelně narazil do stromu. Náraz byl tak silný, že strom vyvrátil a mladý řidič zůstal v autě zaklíněn.

 „Muž utrpěl velmi vážné poranění obou dolních končetin a otřes mozku. Na místě musel být napojen na umělou plicní ventilaci a letecky transportován do fakultní nemocnice v Olomouci,“ uvedl mluvčí krajské záchranky Zdeněk Hošák. Ze zdemolovaného auta museli nešťastníka vyprostit hasiči pomocí pneumatických nůžek.
Policie při vyšetřování bouračky celou silnici uzavřela. Hlavní příčinou byla podle vyšetřovatelů patrně vysoká rychlost a nezkušenost řidiče.Foto: Policie ČR

Felicie připomínala po nehodě zmačkanou kouli plechu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).