ZPRAVODAJSTVÍ

Mladého řidiče museli z vraku vystříhat hasiči

21. června 2016, 13:00, jak
Mladého řidiče museli z vraku vystříhat hasiči Kamenná - Teprve třiadvacetiletý řidič minulý čtvrtek vážně havaroval mezi obcemi Kamenná a Veleboř. Nezvládl průjezd zatáčkou a čelně narazil do stromu. Náraz byl tak silný, že strom vyvrátil a mladý řidič zůstal v autě zaklíněn.

 „Muž utrpěl velmi vážné poranění obou dolních končetin a otřes mozku. Na místě musel být napojen na umělou plicní ventilaci a letecky transportován do fakultní nemocnice v Olomouci,“ uvedl mluvčí krajské záchranky Zdeněk Hošák. Ze zdemolovaného auta museli nešťastníka vyprostit hasiči pomocí pneumatických nůžek.
Policie při vyšetřování bouračky celou silnici uzavřela. Hlavní příčinou byla podle vyšetřovatelů patrně vysoká rychlost a nezkušenost řidiče.Foto: Policie ČR

Felicie připomínala po nehodě zmačkanou kouli plechu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

CD FLEKSIBLE ZADARMO


Hrajte s REJEM o debutové album skupiny FLEKSIBLE, které muzikanti pokřtí tento týden ve středu před šumperským divadlem. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který získá podepsané CD zadarmo.

Soutěžní otázka:

Podle čeho vznikl název kapely Fleksible?

A) podle hudebního stylu ze 70. let
B) podle příjmení zpěváka Radka Fleka
C) podle slavné písně Deep Purple

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na YOUSHOW s DenisemTV, Pjayem a Naty, která se uskuteční v KD Zábřeh v sobotu 16. prosince, vyhráli Filip Drozd ze Šumperka, Vendula Chlupová z Libiny, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Vevoda z Chromče.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).