ZPRAVODAJSTVÍ

Mladého řidiče museli z vraku vystříhat hasiči

21. června 2016, 13:00, jak
Mladého řidiče museli z vraku vystříhat hasiči Kamenná - Teprve třiadvacetiletý řidič minulý čtvrtek vážně havaroval mezi obcemi Kamenná a Veleboř. Nezvládl průjezd zatáčkou a čelně narazil do stromu. Náraz byl tak silný, že strom vyvrátil a mladý řidič zůstal v autě zaklíněn.

 „Muž utrpěl velmi vážné poranění obou dolních končetin a otřes mozku. Na místě musel být napojen na umělou plicní ventilaci a letecky transportován do fakultní nemocnice v Olomouci,“ uvedl mluvčí krajské záchranky Zdeněk Hošák. Ze zdemolovaného auta museli nešťastníka vyprostit hasiči pomocí pneumatických nůžek.
Policie při vyšetřování bouračky celou silnici uzavřela. Hlavní příčinou byla podle vyšetřovatelů patrně vysoká rychlost a nezkušenost řidiče.Foto: Policie ČR

Felicie připomínala po nehodě zmačkanou kouli plechu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).