SPORT

Mladé basketbalistky prohrály s Krnovem

27. listopadu 2012, 14:26, téma BASKETBAL, js, mošo
Krnov – Mladým šumperským basketbalistkám se v neděli nedařilo v oblastním přeboru starších minižaček. Ve dvou utkáních s krnovským týmem prohrály.
„Do Krnova jsme odjížděli s představou, že překvapíme. Tajně jsme doufali, že by se nám jednou mohlo podařit vyhrát," uvedl trenér Josef Sitař. První půle utkání tomu napovídala, šumperské basketbalistky vedly v poločase 23:24. Bohužel opět nezachytily úvod třetí čtvrtiny, v níž nakonec prohrály 19:7, což rozhodlo. „Rozhodčí na nás byli velmi přísní a odpískali nám celkem jednadvacet faulů, zatímco domácím pouze osm. Vnímali jsme jako nespravedlnost, že stejné obranné zákroky, které nám pískali, domácím odpouštěli," doplnil Sitař.

TJ Lok. Krnov – TJ Šumperk  58:42


Ve druhém utkání Krnov jednoznačně přehrál Šumperk v první polovině a šel do vedení o 18 bodů za stavu 39:21. Hra Šumperských se opírala vždy o driblink jedné hráčky a o zbrklé zakončení. „Následně nás soupeř trestal rychlým protiútokem. Nedokázali jsme si postavit útok a rozehrát hru tak, aby se zakončovalo volnou střelou. Eliška Doubravová a ve druhém utkání i Šárka Plhalová byly našimi nejužitečnějšími hráčkami. Nechaly na hřišti srdce a svou bojovností měly být příkladem. Bohužel zůstaly osamoceny a ostatní spoluhráčky se nepřidaly," vysvětlil Sitař.

TJ Lok. Krnov – TJ Šumperk  71:46


V sobotu 1. prosince proběhnou další dva zápasy, tentokrát s družstvem OSK Olomouc „C“. Utkání se budou hrát na domácím hřišti v hale Tyršova stadionu v 10 a ve 12 hodin. další dvě utkání s družstvem OSK Olomouc „C“. V neděli 2. prosince pak žačky budou hrát s družstvem z Prostějova, a to ve stejných časech a na stejném místě.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).