SPORT

Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice – Brno 19.-21.6.2009

24. června 2009, 06:42, Helena Konopová, foto Katka Valová
Brno/Šumperk - Vyvrcholením gymnastické sezóny je každoročně Mistrovství České republiky mistrovské třídy.
Letos se pořadatelské role zhostil oddíl Sokolu Brno a přivítal ve své sportovní hale to nejlepší, co česká gymnastika v současné době nabízí. Potěšující pro nás je, že ve startovní listině nechyběli ani zástupci Gymnastického klubu Šumperk. V kategorii juniorek Viktorie Harásková, v kategorii mladších juniorů Ondřej Dostál a Radek Smékal a v kategorii starších juniorů Aleš Zeman.
 
Viktorie Harásková zaplatila mezi nejlepšími juniorkami nováčkovskou daň značnou nervozitou a po několika chybách obsadila 21. místo. Protože vzhledem ke svému mládí v této kategorii bude ještě nějakou dobu závodit, dočkáme se příště u této talentované gymnastky jistě lepšího výsledku. Mladší junioři prošli závodem bez vážnějšího zakolísání. Ondra Dostál obsadil 5. místo a Radek Smékal skončil o jednu příčku za ním. Jejich starší kolega Aleš Zeman si z Brna odvezl nepopulární „bramborovou medaili“.

Do nedělního finále na jednotlivých nářadích postoupili: R. Smékal na bradlech (6. místo) a O. Dostál na hrazdě (6. místo).
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 25.6.2009 13:30
Titulek: -
Autor: hanka
30
Všrm gratuluji a přeji další skvělé výsledky...až na tu pomyslnou BEDNU.
Reagovat