SPORT

Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice – Brno 19.-21.6.2009

24. června 2009, 06:42, Helena Konopová, foto Katka Valová
Brno/Šumperk - Vyvrcholením gymnastické sezóny je každoročně Mistrovství České republiky mistrovské třídy.
Letos se pořadatelské role zhostil oddíl Sokolu Brno a přivítal ve své sportovní hale to nejlepší, co česká gymnastika v současné době nabízí. Potěšující pro nás je, že ve startovní listině nechyběli ani zástupci Gymnastického klubu Šumperk. V kategorii juniorek Viktorie Harásková, v kategorii mladších juniorů Ondřej Dostál a Radek Smékal a v kategorii starších juniorů Aleš Zeman.
 
Viktorie Harásková zaplatila mezi nejlepšími juniorkami nováčkovskou daň značnou nervozitou a po několika chybách obsadila 21. místo. Protože vzhledem ke svému mládí v této kategorii bude ještě nějakou dobu závodit, dočkáme se příště u této talentované gymnastky jistě lepšího výsledku. Mladší junioři prošli závodem bez vážnějšího zakolísání. Ondra Dostál obsadil 5. místo a Radek Smékal skončil o jednu příčku za ním. Jejich starší kolega Aleš Zeman si z Brna odvezl nepopulární „bramborovou medaili“.

Do nedělního finále na jednotlivých nářadích postoupili: R. Smékal na bradlech (6. místo) a O. Dostál na hrazdě (6. místo).
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 25.6.2009 13:30
Titulek: -
Autor: hanka
32
Všrm gratuluji a přeji další skvělé výsledky...až na tu pomyslnou BEDNU.
Reagovat

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).