SPORT

Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice – Brno 19.-21.6.2009

24. června 2009, 06:42, Helena Konopová, foto Katka Valová
Brno/Šumperk - Vyvrcholením gymnastické sezóny je každoročně Mistrovství České republiky mistrovské třídy.
Letos se pořadatelské role zhostil oddíl Sokolu Brno a přivítal ve své sportovní hale to nejlepší, co česká gymnastika v současné době nabízí. Potěšující pro nás je, že ve startovní listině nechyběli ani zástupci Gymnastického klubu Šumperk. V kategorii juniorek Viktorie Harásková, v kategorii mladších juniorů Ondřej Dostál a Radek Smékal a v kategorii starších juniorů Aleš Zeman.
 
Viktorie Harásková zaplatila mezi nejlepšími juniorkami nováčkovskou daň značnou nervozitou a po několika chybách obsadila 21. místo. Protože vzhledem ke svému mládí v této kategorii bude ještě nějakou dobu závodit, dočkáme se příště u této talentované gymnastky jistě lepšího výsledku. Mladší junioři prošli závodem bez vážnějšího zakolísání. Ondra Dostál obsadil 5. místo a Radek Smékal skončil o jednu příčku za ním. Jejich starší kolega Aleš Zeman si z Brna odvezl nepopulární „bramborovou medaili“.

Do nedělního finále na jednotlivých nářadích postoupili: R. Smékal na bradlech (6. místo) a O. Dostál na hrazdě (6. místo).
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 25.6.2009 13:30
Titulek: -
Autor: hanka
34
Všrm gratuluji a přeji další skvělé výsledky...až na tu pomyslnou BEDNU.
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).