SPORT

Mistrovství České republiky ve sportovní gymnastice žákyň, juniorek a žen

29. června 2010, 00:00, téma GYMNASTIKA, rejdakce
Mistrovství České republiky ve sportovní gymnastice žákyň, juniorek a žen Praha - Obrovský úspěch zaznamenaly v Praze 12. - 13. června na Mistrovství České republiky gymnastky Gymnastického klubu Šumperk.Vybojovaly 2 medaile!
V kategorii starších žákyň Vendula Měrková po téměř bezchybném výkonu nechala za sebou celé startovní pole čítající 61 závodnic a získala titul Mistryně České republiky. Na stupně vítězů ji doprovodila její oddílová kolegyně Bára Fricová, která i přes nezdar na kladině vybojovala bronzovou medaili. V této kategorii startovala i Adéla Měrková a obsadila pěkné 12. místo.
 

V sestavách s o něco vyšší obtížností závodila děvčata v kategorii žákyně A. Barvy GK Šumperk hájily Marie Nevrklová a Tereza Vařeková. Oběma se závod nevydařil zcela podle jejich představ, ale i umístění na 11. a 12. místě je v této náročné konkurenci úspěchem.
 

Mezi juniorkami B si svoji premiéru na mistrovství republiky odbyla Jana Vlčková a obsadila 25. místo. Výprava GK Šumperk pod vedením trenérky Silvie Urbanové tak patřila k nejúspěšnějším na letošním MČR.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).