SPORT

Mistrovství České republiky ve sportovní gymnastice žákyň, juniorek a žen

29. června 2010, 00:00, téma GYMNASTIKA, rejdakce
Mistrovství České republiky ve sportovní gymnastice žákyň, juniorek a žen Praha - Obrovský úspěch zaznamenaly v Praze 12. - 13. června na Mistrovství České republiky gymnastky Gymnastického klubu Šumperk.Vybojovaly 2 medaile!
V kategorii starších žákyň Vendula Měrková po téměř bezchybném výkonu nechala za sebou celé startovní pole čítající 61 závodnic a získala titul Mistryně České republiky. Na stupně vítězů ji doprovodila její oddílová kolegyně Bára Fricová, která i přes nezdar na kladině vybojovala bronzovou medaili. V této kategorii startovala i Adéla Měrková a obsadila pěkné 12. místo.
 

V sestavách s o něco vyšší obtížností závodila děvčata v kategorii žákyně A. Barvy GK Šumperk hájily Marie Nevrklová a Tereza Vařeková. Oběma se závod nevydařil zcela podle jejich představ, ale i umístění na 11. a 12. místě je v této náročné konkurenci úspěchem.
 

Mezi juniorkami B si svoji premiéru na mistrovství republiky odbyla Jana Vlčková a obsadila 25. místo. Výprava GK Šumperk pod vedením trenérky Silvie Urbanové tak patřila k nejúspěšnějším na letošním MČR.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na cestopisný pořad WELZLOVI NÁSLEDOVNÍCI NA 5 SVĚTADÍLECH, který se uskuteční 10. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na akci zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak zní cestovatelské heslo J. E. Welzla?

A) Prondu, prondu - neprondu, neprondu
B) Když nemůžeš, tak přidej
C) Když to nende tudy, punde to jinudy

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk, vyhráli Vlasta Španihelová z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Divadla Šumperk.