SPORT

Mistrovství České republiky ve sportovní gymnastice žákyň, juniorek a žen

29. června 2010, 00:00, téma GYMNASTIKA, rejdakce
Mistrovství České republiky ve sportovní gymnastice žákyň, juniorek a žen Praha - Obrovský úspěch zaznamenaly v Praze 12. - 13. června na Mistrovství České republiky gymnastky Gymnastického klubu Šumperk.Vybojovaly 2 medaile!
V kategorii starších žákyň Vendula Měrková po téměř bezchybném výkonu nechala za sebou celé startovní pole čítající 61 závodnic a získala titul Mistryně České republiky. Na stupně vítězů ji doprovodila její oddílová kolegyně Bára Fricová, která i přes nezdar na kladině vybojovala bronzovou medaili. V této kategorii startovala i Adéla Měrková a obsadila pěkné 12. místo.
 

V sestavách s o něco vyšší obtížností závodila děvčata v kategorii žákyně A. Barvy GK Šumperk hájily Marie Nevrklová a Tereza Vařeková. Oběma se závod nevydařil zcela podle jejich představ, ale i umístění na 11. a 12. místě je v této náročné konkurenci úspěchem.
 

Mezi juniorkami B si svoji premiéru na mistrovství republiky odbyla Jana Vlčková a obsadila 25. místo. Výprava GK Šumperk pod vedením trenérky Silvie Urbanové tak patřila k nejúspěšnějším na letošním MČR.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.