ZPRAVODAJSTVÍ

Místo ve schránce skončily dopisy v popelnici. Případ řeší policie

5. února 2019, 11:00, jak
Rapotín – Velmi svérázně si počínala pošťačka, které se vloni před Vánocemi nepodařilo doručit zásilky jejich adresátům. Místo, aby dopisy vrátila zpět do depa, vyhodila je do kontejneru. Nepočítala ovšem s tím, že v třídírně na papír pracují vskutku pečliví lidé. Ti zásilky objevili a na nepoctivou doručovatelku si teď došlápla policie.

„Celkem se jednalo o devadesát nerozbalených zásilek, které byly složeny z různých dopisů a poukázek. Na případ upozornili pracovníci třídící linky v Rapotíně,“ uvedla k případu mluvčí šumperské policie Jiřina Vybíhalová.

Z dosavadního šetření vyplývá, že motivem doručovatelky byla snaha vyhnout se problémům, které by nastaly při vrácení nedoručených zásilek zpět na depo. Jejich vyhozením si však žena nepomohla. „Doručovatelka je podezřelá z trestného činu porušení tajemství dopravovaných zpráv. Hrozí jí až pět let odnětí svobody,“ dodala policejní mluvčí.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na koncert legendární kapely TŘI SESTRY, která v Zábřehu vystoupí 3. května. Odstartuje tam svoje letní turné s názvem Gambrinus 11 tour. Kapela v čele s Fanánkem přiveze všechny svoje pecky a zároveň písničky z nedávno vydaného alba Svobodu
ředkvičkám. Můžete být přitom, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Otázka:

Která kapela doprovodí TŘI SESTRY na jejich zábřežském koncertu?

1. žádná
2. E!E
3. Doctor P.P.

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné vstupenky na závěrečný díl ságy Avengers, kterou šumperské kino OKO uvede 25. dubna vyhráli: Jan Kastner ze Šumperka a Alfréd Schubert z Prahy. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v den promítání v pokladně kina OKO.