ZPRAVODAJSTVÍ

Místo ve schránce skončily dopisy v popelnici. Případ řeší policie

5. února 2019, 11:00, jak
Rapotín – Velmi svérázně si počínala pošťačka, které se vloni před Vánocemi nepodařilo doručit zásilky jejich adresátům. Místo, aby dopisy vrátila zpět do depa, vyhodila je do kontejneru. Nepočítala ovšem s tím, že v třídírně na papír pracují vskutku pečliví lidé. Ti zásilky objevili a na nepoctivou doručovatelku si teď došlápla policie.

„Celkem se jednalo o devadesát nerozbalených zásilek, které byly složeny z různých dopisů a poukázek. Na případ upozornili pracovníci třídící linky v Rapotíně,“ uvedla k případu mluvčí šumperské policie Jiřina Vybíhalová.

Z dosavadního šetření vyplývá, že motivem doručovatelky byla snaha vyhnout se problémům, které by nastaly při vrácení nedoručených zásilek zpět na depo. Jejich vyhozením si však žena nepomohla. „Doručovatelka je podezřelá z trestného činu porušení tajemství dopravovaných zpráv. Hrozí jí až pět let odnětí svobody,“ dodala policejní mluvčí.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na novou českou romantickou komedii LÉTO S GENTLEMANEM, kterou šumperské kino Oko uvádí od 14. do 25. února. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární český herec napsal scénář k filmu Léto s gentlemanem?

A) Jaromír Hanzlík
B) Jiří Bartoška
C) Ondřej Vetchý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební a taneční přehlídku KELTSKÝ VEČER, která se uskuteční v DK Šumperk v sobotu 16. února, vyhráli Alena Turková z Bratrušova, Ivana Tomášková ze Svébohova, Jana Koníčková z Rudy nad Moravou, Elena Hřebáčková ze Šumperka a Josef Haramia ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhru si vyzvedněte v pokladně kina OKO v Šumperku.