ZPRAVODAJSTVÍ

Místo ve schránce skončily dopisy v popelnici. Případ řeší policie

5. února 2019, 11:00, jak
Rapotín – Velmi svérázně si počínala pošťačka, které se vloni před Vánocemi nepodařilo doručit zásilky jejich adresátům. Místo, aby dopisy vrátila zpět do depa, vyhodila je do kontejneru. Nepočítala ovšem s tím, že v třídírně na papír pracují vskutku pečliví lidé. Ti zásilky objevili a na nepoctivou doručovatelku si teď došlápla policie.

„Celkem se jednalo o devadesát nerozbalených zásilek, které byly složeny z různých dopisů a poukázek. Na případ upozornili pracovníci třídící linky v Rapotíně,“ uvedla k případu mluvčí šumperské policie Jiřina Vybíhalová.

Z dosavadního šetření vyplývá, že motivem doručovatelky byla snaha vyhnout se problémům, které by nastaly při vrácení nedoručených zásilek zpět na depo. Jejich vyhozením si však žena nepomohla. „Doručovatelka je podezřelá z trestného činu porušení tajemství dopravovaných zpráv. Hrozí jí až pět let odnětí svobody,“ dodala policejní mluvčí.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.