KULTURA

Mikroregion Zábřežsko letos opět zve podnikatele i fotografy

19. března 2010, 00:00, -zag-, město Zábřeh
Zábřeh - Mikroregion Zábřežsko ve spolupráci s městem Štíty připravuje již tradiční akci Den mikroregionu Zábřežsko, která se letos bude konat současně se Štíteckým jarmarkem v sobotu 22. května 2010 ve městě Štíty.
 Na třicet obcí mikroregionu se sjede do Štítů, aby zde představily to nejlepší, co mohou nabídnout. Na programu budou kulturní vystoupení, dechová kapela Boršičanka, sportovní turnaje, výstava fotografií a prezentace místních podnikatelských subjektů. Stánkový prodej bude doplněn o zajímavé ukázky výroby tradičních řemesel.
 
Výzva podnikatelům
Vážení podnikatelé, v rámci akce Den mikroregionu Zábřežsko Vám nabízíme možnost bezplatného umístění vlastního stánku s prezentací Vašich výrobků a služeb. Plocha pro prezentaci firem z mikroregionu Zábřežsko se nachází v blízkosti sportovního areálu Aleše Valenty – Acrobat Parku Štíty. Na stáncích budete moci své zboží také prodávat.

Účast Vaší firmy na Dni Mikroregionu Zábřežsko je možné potvrdit do 31.3.2010 na e-mailu info@stity.cz nebo telefonu 583 440 109.


Výzva pro milovníky fotografování
Pokud rádi fotíte, nabízíme právě Vám možnost vystavení Vašich fotografií u příležitosti slavnostního Dne mikroregionu Zábřežsko. Motivem snímků by měly být obce z mikroregionu (budovy, památky, lidé, příroda, kulturní akce). Fotografie mohou být černobílé i barevné v minimální velikosti 10x15 cm. Ke každé fotografii prosím připojte Vaše jméno a adresu, název snímku a poznámku, zda požadujete snímek vrátit či nikoli.

Fotografie je možné zasílat nejpozději do 30.4.2010 na adresu Město Štíty, Turistické informační centrum, nám. Míru 55, 789 91 Štíty. V případě jakýchkoli dotazů je možné kontaktovat organizátora na tel. čísle 583 440 109 nebo e-mailu info@stity.cz.

Z kapacitních důvodů si vyhrazujeme právo provést výběr fotografií, které umístíme na výstavu.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Dnes s Týdnem na severu soutěžíme o dvě vstupenky na divadelní představení Hodina duchů. V bludovském Kulturním domě ho 12. března od 18 hodin odehraje Divadlo Artur Praha. Můžete být u toho, když správně zodpovíte připravenou otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka při losování.

Otázka:
Který z uvedených herců v představení Divadla Artur Hodina duchů nehraje?

a) Michal Kavalčík
b) Bořek Slezáček
c) Vlasta Korec

Odpovědi posílejte jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné vstupenky na nově otevřenou interaktivní výstavu Hrátky s penězi, kde se pobaví hlavně děti a která bude v zábřežském muzeu otevřená do 19. dubna vyhrávají: Jana H. z Bludova a Blanka Z. z Rohle. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.