SPORT

Mezinárodní závod v Nyse

3. června 2011, 11:45, téma GYMNASTIKA, rejdakce
Mezinárodní závod v Nyse Nysa / Šumperk - Jeden den před krajským přeborem přijaly gymnastky GK Šumperk pozvání na mezinárodní závody do polské Nysy. Tyto závody byly uspořádány jako součást akce „Dny Nysy“. Zúčastnily se ho děvčata nejen z Polska, ale také ze Slovenska a z České republiky.

Byla to jedna z dalších prověrek připravenosti našich děvčat na nadcházející Mistrovství České republiky a dopadla velmi dobře. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, a to kategorie A – děvčata narozená v roce 1999 a mladší kategorie B - s plnou obtížností podle pravidel FIG , ročník narození 1998 a starší .

V kategorii A si odvezla stříbrnou medaili Marie Nevrklová, čtvrtá skončila Vendula Měrková před svojí sestrou Adélou a Bárou Fricovou. Nejmladší závodnice celého závodu Veronika Veselá skončila na 14. místě.
 

Viktorie Harásková s trenérkou

V další kategorii, kategorii B, si pohár za 1. místo vybojovala Viktorie Harásková a nevděčná bramborová medaile zůstala pro Terezu Vařekovou. 

Děvčata GK Šumperk si díky tomuto závodu mohla zacvičit v krásné a dobře vybavené tělocvičně. Takových u nás v ČR není mnoho.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.