SPORT

Mezinárodní závod v Nyse

3. června 2011, 11:45, téma GYMNASTIKA, rejdakce
Mezinárodní závod v Nyse Nysa / Šumperk - Jeden den před krajským přeborem přijaly gymnastky GK Šumperk pozvání na mezinárodní závody do polské Nysy. Tyto závody byly uspořádány jako součást akce „Dny Nysy“. Zúčastnily se ho děvčata nejen z Polska, ale také ze Slovenska a z České republiky.

Byla to jedna z dalších prověrek připravenosti našich děvčat na nadcházející Mistrovství České republiky a dopadla velmi dobře. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, a to kategorie A – děvčata narozená v roce 1999 a mladší kategorie B - s plnou obtížností podle pravidel FIG , ročník narození 1998 a starší .

V kategorii A si odvezla stříbrnou medaili Marie Nevrklová, čtvrtá skončila Vendula Měrková před svojí sestrou Adélou a Bárou Fricovou. Nejmladší závodnice celého závodu Veronika Veselá skončila na 14. místě.
 

Viktorie Harásková s trenérkou

V další kategorii, kategorii B, si pohár za 1. místo vybojovala Viktorie Harásková a nevděčná bramborová medaile zůstala pro Terezu Vařekovou. 

Děvčata GK Šumperk si díky tomuto závodu mohla zacvičit v krásné a dobře vybavené tělocvičně. Takových u nás v ČR není mnoho.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.