SPORT

Mezinárodní štafetové závody Nysa Polsko 2011

12. června 2011, 21:40, téma DĚTI, STUDENTI, rejdakce
Mezinárodní štafetové závody Nysa Polsko 2011 Již tradičně se žáci školy ZŠ Šumperk, Vrchlického 22 zúčastnili mezinárodních štafetových závodů v polské Nyse.


"Poctivou přípravu jsme zúročili dvěma stříbrnými a jednou zlatou medailí. Nejvíce se dařilo
starším žákyním, které s radostí zdvihly nad hlavu vítězný pohár. Štafety tentokrát proběhly v deštivém počasí, ale výkony mladých sportovců tím nebyly omezeny. Věřím, že jsme opět důstojně reprezentovali naši školu i město,"
sdělil Rej.cz ředitel školy Petr Málek.

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).