SPORT

Mezinárodní štafetové závody Nysa Polsko 2011

12. června 2011, 21:40, téma DĚTI, STUDENTI, rejdakce
Mezinárodní štafetové závody Nysa Polsko 2011 Již tradičně se žáci školy ZŠ Šumperk, Vrchlického 22 zúčastnili mezinárodních štafetových závodů v polské Nyse.


"Poctivou přípravu jsme zúročili dvěma stříbrnými a jednou zlatou medailí. Nejvíce se dařilo
starším žákyním, které s radostí zdvihly nad hlavu vítězný pohár. Štafety tentokrát proběhly v deštivém počasí, ale výkony mladých sportovců tím nebyly omezeny. Věřím, že jsme opět důstojně reprezentovali naši školu i město,"
sdělil Rej.cz ředitel školy Petr Málek.

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.