SPORT

Mezinárodní štafetové závody Nysa Polsko 2011

12. června 2011, 21:40, téma DĚTI, STUDENTI, rejdakce
Mezinárodní štafetové závody Nysa Polsko 2011 Již tradičně se žáci školy ZŠ Šumperk, Vrchlického 22 zúčastnili mezinárodních štafetových závodů v polské Nyse.


"Poctivou přípravu jsme zúročili dvěma stříbrnými a jednou zlatou medailí. Nejvíce se dařilo
starším žákyním, které s radostí zdvihly nad hlavu vítězný pohár. Štafety tentokrát proběhly v deštivém počasí, ale výkony mladých sportovců tím nebyly omezeny. Věřím, že jsme opět důstojně reprezentovali naši školu i město,"
sdělil Rej.cz ředitel školy Petr Málek.

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).