SPORT

Mezinárodní štafetové závody Nysa Polsko 2011

12. června 2011, 21:40, téma DĚTI, STUDENTI, rejdakce
Mezinárodní štafetové závody Nysa Polsko 2011 Již tradičně se žáci školy ZŠ Šumperk, Vrchlického 22 zúčastnili mezinárodních štafetových závodů v polské Nyse.


"Poctivou přípravu jsme zúročili dvěma stříbrnými a jednou zlatou medailí. Nejvíce se dařilo
starším žákyním, které s radostí zdvihly nad hlavu vítězný pohár. Štafety tentokrát proběhly v deštivém počasí, ale výkony mladých sportovců tím nebyly omezeny. Věřím, že jsme opět důstojně reprezentovali naši školu i město,"
sdělil Rej.cz ředitel školy Petr Málek.

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).