SPORT

Mezinárodní letní seminář moderního sportovního karate

11. července 2011, 22:24, téma KARATE, rejdakce
Mezinárodní letní seminář moderního sportovního karate Mohelnice - Ve dnech 2. – 9. července 2011 se v Letovicích uskutečnil mezinárodní seminář M.S.K.A karate. Účastnily se ho oddíly karatistů z České republiky a ze Slovinska, Litvy a Itálie. Tento seminář byl výjimečný v tom, že ho vedl sám zakladatel M.S.K.A karate Prof. Dr. Rudolf Jakhel, který je nositelem IX. Danu, a mistr Miroslav Zezulka V. Dan, koordinátor pro Českou republiku v karate.

Každý den se cvičilo třífázově (ráno, odpoledne a večer). Odměnou pro všechny na konci týdne byl turnaj. Oddílu M.S.K.A Mohelnice se podařilo uspět jak v bojích (kumite), tak ve formách (kata). V základní formě Primě pro začínající nováčky i pokročilé jsme měli hned první úspěch. Zdeněk Bombera vyhrál celou kategorii a obsadil tak 1. místo. Za ním se umístil Lukáš Měchura 8. místo, Pavel Staněk 12. místo, Matěj Zigal 19. místo a naši nováčci Adam Kruš 30. místo a Tomáš Rossipal 31. místo. Ve formě Terca obsadil Prokop Chmelina 4. místo. V bojích potvrdil svou neporazitelnost Prokop Chmelina, který vyhrál kategorii sportovního boje a tím obsadil 1. místo.

Na závěr se předávaly vyšší technické stupně: Adam Kruš a Tomáš Rossipal obdrželi 10. kyu. Pavel Staněk obdržel 9. kyu a Prokop Chmelina obdržel 4. kyu.

Zleva horní řada:
Miroslav Zezulka V. Dan, Lukáš Měchura 10. kyu, Tomáš Rossipal 10. kyu, Prokop Chmelina 4. kyu

Dolní řada:
Matěj Zigal 10. kyu, Pavel Staněk 9. kyu, Adam Kruš 10. kyu, Zdeněk Bombera 9. kyu


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.