SPORT

Mezinárodní letní seminář moderního sportovního karate

11. července 2011, 22:24, téma KARATE, rejdakce
Mezinárodní letní seminář moderního sportovního karate Mohelnice - Ve dnech 2. – 9. července 2011 se v Letovicích uskutečnil mezinárodní seminář M.S.K.A karate. Účastnily se ho oddíly karatistů z České republiky a ze Slovinska, Litvy a Itálie. Tento seminář byl výjimečný v tom, že ho vedl sám zakladatel M.S.K.A karate Prof. Dr. Rudolf Jakhel, který je nositelem IX. Danu, a mistr Miroslav Zezulka V. Dan, koordinátor pro Českou republiku v karate.

Každý den se cvičilo třífázově (ráno, odpoledne a večer). Odměnou pro všechny na konci týdne byl turnaj. Oddílu M.S.K.A Mohelnice se podařilo uspět jak v bojích (kumite), tak ve formách (kata). V základní formě Primě pro začínající nováčky i pokročilé jsme měli hned první úspěch. Zdeněk Bombera vyhrál celou kategorii a obsadil tak 1. místo. Za ním se umístil Lukáš Měchura 8. místo, Pavel Staněk 12. místo, Matěj Zigal 19. místo a naši nováčci Adam Kruš 30. místo a Tomáš Rossipal 31. místo. Ve formě Terca obsadil Prokop Chmelina 4. místo. V bojích potvrdil svou neporazitelnost Prokop Chmelina, který vyhrál kategorii sportovního boje a tím obsadil 1. místo.

Na závěr se předávaly vyšší technické stupně: Adam Kruš a Tomáš Rossipal obdrželi 10. kyu. Pavel Staněk obdržel 9. kyu a Prokop Chmelina obdržel 4. kyu.

Zleva horní řada:
Miroslav Zezulka V. Dan, Lukáš Měchura 10. kyu, Tomáš Rossipal 10. kyu, Prokop Chmelina 4. kyu

Dolní řada:
Matěj Zigal 10. kyu, Pavel Staněk 9. kyu, Adam Kruš 10. kyu, Zdeněk Bombera 9. kyu


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).