ZPRAVODAJSTVÍ

Město Zábřeh přijme nové zaměstnance

22. května 2019, 08:00, redakce, placená reklama
Město Zábřeh přijme nové zaměstnance Na obsazení dvou pracovních pozic vypsala zábřežská radnice výběrová řízení. Na dobu neurčitou přijme úřad od ledna 2020 vedoucího Odboru rozvoje a územního plánování.

„Náplní pestré práce vedoucího zaměstnance bude řízení, koordinace a kontrola daného odboru, zajišťování pořízení koncepčních materiálů, studií, projektů a dokumentací potřebných pro rozvoj města komplexní koordinace zadávání veřejných zakázek či koordinace přípravy a realizace investic,“ uvedla tajemnice městského úřadu Jana Krasulová. Od zájemců se očekává praxe v oblasti realizace investic nebo územního plánování, orientace v právních předpisech ve stavebnictví i zkušenost s vedením pracovního kolektivu. Přihlášky lze podávat do 28. června.

Do týmu městské policie hledá město nového strážníka s nástupem od července letošního roku. Nový strážník bude komplexně plnit úkoly při zajišťování místních záležitostí veřejného pořádku v obci. V tomto případě lze přihlášky zasílat do 12. června. „Bližší informace a kontakty k jednotlivým výběrovým řízení jsou zveřejněny na www.zabreh.cz v sekci MĚSTO A ÚŘAD/Volná pracovní místa,“ doplnila Krasulová.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem o 3 výherce, kteří získají vstupenku pro 2 osoby na Bioslavnosti ve Starém Městě pod Sněžníkem, konané 13. července. Pořadatelé zároveň výhercům zašlou PROBIO balíček v hodnotě 500 Kč. Můžete to být právě vy, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Kdo moderuje letošní Bioslavnosti ve Starém Městě pod Sněžníkem?
A) Marie Doležalová a Marek Zelinka                
B) Richard Genzer a Michal Suchánek                  
C) Pavla Tomicová a Marek Dědík  

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Tři volné vstupenky na film Yesterday, který šumperské kino OKO promítne ve čtvrtek 27. června vyhrávají: Ilona Krátká z Rudy nad Moravou, Alžběta Vévodová z Chromče a Sylvia Hynková ze Šumperka. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně kina.