ZPRAVODAJSTVÍ

Město dokončí opravu silnic

18. července 2017, 15:30, bav
Zábřeh - Průtah městem od Valové po ulici Komenského by měl během prázdnin výrazně změnit vzhled. Postará se o to investice v nákladu přes 3 milióny korun, kterou se místní radnice chystá spustit ještě v červenci. Výsledkem budou dva nové přechody a celistvý asfaltový potah, který konečně pokryje opravou kanalizace zničený povrch autobusového nádraží. Práce budou probíhat za provozu, komplikace v dopravě se mohou objevit ještě v průběhu září.

 „Na přechody jsme získali dotaci od Olomouckého kraje, z rozpočtovaných 800 tisíc korun zaplatí téměř polovinu,“ okomentoval blížící se zahájení prací starosta města František John. Přechody podle něho budou bezbariérové a chodcům zajistí větší bezpečnost při přecházení.
Nový asfaltový povrch přijde na řadu ve druhé etapě prací, zakázku získala firma Strabag. Oproti předpokládaným nákladům ušetří radnice dva milióny korun. „Tímto okamžikem bude centrum města, co se týká nových povrchů, hotové,“ uvedl John.
Stavební stroje se v budoucnu do centra města vrátí. „Rekonstrukce dolního náměstí přijde na řadu poté, co architekt vítězného návrhu zapracuje do své studie připomínky veřejnosti,“ odtajňuje John další krok, kterým se město posouvá blíž plánované rekonstrukci.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 19.7.2017 10:07
Titulek: Copak rikal starosta
Autor: Moris
14
a nemektal on tak nahodou Mgr&Mgr.John o tom, ze bude prebirat silnice v lepsim stavu po dokonceni kanalizaci nez je predaval? Prominte starsimu cloveku, pamet uz me moc neslouzi. Tak na co ty 3 mega fuc a ze by dalsi nove ostruvky?
Reagovat
Datum: 19.7.2017 13:11
Titulek: čERNOPRDELNÍK: Zrada číhá za každým slovem Re: Copak
Autor: Knírek & Patka
15
Podrazáci lidovci KDU-ČSL mají naděláno v gatích a programově lžou, protože jejich zmanipulované ovečky jim to vždy sežerou.

https://twitter.com/JanFar_sky/status/887363664092770304

http://www.euro.cz/blogy/belobradek-mluvi-jako-spravny-lidovec-zrada-ciha-za-kazdym-slovem-1360331

Reagovat