SPORT

Medailový úspěch sportovních gymnastek GK Šumperk

25. listopadu 2008, 09:16, Silvie Urbanová

Pod záštitou statutárního města Ostravy se 22. listopadu konal v Ostravě závod v žákovských kategoriích „BABY GYM CUP 2008“. Ve volném dvojboji jednotlivkyň se na prostných a kladině objevily na startu i předškolní děti. Právě v této kategorii se poprvé představila Nikolka Urbanová, která v konkurenci dvaceti malých gymnastek vybojovala pěkné 8. místo.
Velice blízko k zisku cenného prvenství byla v kategorii přípravek další šumperská závodnice Vendula Měrková, jejíž výkon byl ohodnocen jako třetí nejlepší. S Vendulou závodily ještě její oddílové kolegyně – Adéla Měrková 7. místo a Hana Štěpánová, kterou malý nezdar na kladině odsunul na místo jedenácté.

V kategorii začínajících žákyň slavil GK Šumperk medailový úspěch zásluhou Marie Nevrklové – 1. místo a Barbory Fricové – 2. místo. Tento výkon obou šumperských gymnastek nebyl v sérii letošních závodů rozhodně jediný a jejich výsledky jsou velkým příslibem do budoucna.
 
Obdobně tomu bylo i v dalších dvou kategoriích, kdy se v mladších žákyních umístila Tereza Vařeková na krásném třetím místě a Viktorie Harásková si dokonce odvezla zlatou medaili poté, co se dokázala prosadit v kvalitně obsazeném zápolení starších žákyň. Za výbornými výsledky děvčat z GK Šumperk stojí i kvalitní práce kolektivu jejich trenérek Silvie Urbanové, Heleny Konopové a Simony Petrové.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert zpěváka MICHALA HRŮZY, který se uskuteční v pátek 3. listopadu v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje kapela Michala Hrůzy?

A) M.H. Band
B) Kapela Hrůzy
C) Ready Kirken

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Alena Ondráčková z Olšan, Aleš Čermák ze Zábřeha, Daria Stejskalová ze Šumperka, Ilona Krátká z Rudy nad Moravou a Marta Pudilová z Loštic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).