SPORT

Medailové žně zimních plavců z Plaveckého klubu Zábřeh

26. dubna 2011, 21:48, téma PLAVÁNÍ, rejdakce,
Medailové žně zimních plavců z Plaveckého klubu Zábřeh Nová Paka / Zábřeh - Zimní plavci z Plaveckého klubu Zábřeh ukončili 9. dubna 2011 nejúspěšnější sezónu ve své historii závodem v Nové Pace. Tradiční součástí posledního závodu je již řadu let i vyhlášení nejúspěšnějších jednotlivců a týmů v ukončené sezóně Českého Poháru zimních plavců.
"Těžko popisovat radostné pocity celého týmu, když při závěrečných vyhlašováních se velmi často střídala jména z našeho Plaveckého klubu. Myslím, že tato zimní sezóna 2010-2011 se může zapsat do budoucí Ročenky 2011 zlatým písmem," popisuje radost týmu Bohumil Molek.

A jaké tedy byly celkové výsledky Českého Poháru zimních plavců?


Milan Štencl – PK Zábřeh
  • Vítěz kategorie Muži 18-39 let
  • Absolutní vítěz Českého Poháru 2010-2011 v zimním plaváníDenisa Haltmarová – PK Zábřeh
  • Vítězka kategorie  Ženy 18-39 let
  • 3. místo v absolutním pořadí Českého Poháru 2010-2011
  • Držitelka ocenění skokan sezóny 2010-2011 udělené Asociací přemožitelů Kanálu La Manche

Petr Švorčík – PK Zábřeh
  • 10. místo v konečném pořadí kategorie Muži 18-39 let

Bohumil Molek – PK Zábřeh
  • 10. místo v konečném pořadí kategorie Muži 50-59 let

Družstvo PK Zábřeh - zimní plavání 2010-2011
  • 5. místo z 29 klasifikovaných oddílů České republiky


Poctivý kus práce, nelehkých mrazivých tréninků, času i financí – to je společný jmenovatel pro všechny členy týmu, kteří doplavali v mrazu a ledu k nejlepšímu umístění družstva v historii Plaveckého klubu. Všichni plavci se umístili do 48. místa v absolutním pořadí Českého Poháru z 340 klasifikovaných plavců. "V soutěži družstev patříme k absolutně k nejmenším klubům v ČR s pouhými 4 členy, nicméně jsme získali ty nejvyšší mety v jednotlivcích a vynikající 5. místo v družstvech.  Stali jsme se absolutně nejúspěšnějším týmem zimní sezony 2010-2011 v ČR," chválí tým  Bohumil Molek a dodává: "Jsem jeden z členů týmu, nicméně bych nám všem zimním plavcům chtěl poděkovat za celkové výsledky této sezóny. Jsem rád, že jsem členem tohoto týmu, že máme skvělou partu, že se scházíme u vody i v mrazech, jsem rád, že to vydržíme, i když to občas velmi bolí, jsem rád, že jsme skvělý tým po všech stránkách a věřím, že naše výsledky pomohou PK Zábřeh dále stoupat společně s dálkovými i bazénovými plavci do nejvyšších sfér plaveckého sportu v ČR. Velké díky zimním plavcům a nashledanou v říjnu 2011, kdy začíná sezóna 2011-2012 jedinečným a v Evropě unikátním proplaváním řeky Punkvy v Moravském Krasu."


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).