SPORT

Mažoretky ze skupiny Daren se kvalifikovaly na Mistrovství ČR

12. dubna 2013, 12:13, téma MAŽORETKY, LS, MB
Mažoretky ze skupiny Daren se kvalifikovaly na Mistrovství ČR Hradec nad Moravicí – Sólové i skupinové soutěže v kvalifikačních závodech na Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu ovládly ve svých kategoriích zábřežské mažoretky ze skupiny Daren. V sobotu 6. dubna vybojovaly v Hradci nad Moravicí dvě zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili.

Zlatou medaili získala děvčata v seniorské kategorii (15 a více let) skupinové soutěže POM-POM (cvičení s třásněmi). Další zlatou přidala Bára Hošková za svůj sólový výstup v juniorské kategorii POM-POM. Trio ve složení Renata Švubová, Lucie Němcová a Tereza Grúzová skončilo v seniorské kategorii na druhém místě. Vedoucí a trenérka skupiny Daren Renata Švubová k těmto úspěchům přidala ještě bronzovou medaili v sólové seniorské kategorii.

 

Všechny dívky postupují do finále Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu, které proběhne v červnu ve Vimperku.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).