SPORT

Mažoretky SANY jedou na Mistrovství Evropy do Francie

27. června 2012, 08:58, téma MAŽORETKY, BH
Mažoretky SANY jedou na Mistrovství Evropy do Francie Šumperk – Velký úspěch slaví soubor mažoretek SANY ze základní školy Sluneční v Šumperku, které reprezentují Šumperk na národní a nyní také na evropské úrovni. Ve dnech 9. až 10. června členky SANY III a SANY IV reprezentovaly školu i město na soutěži v mažoretkovém sportu na Mistrovství České republiky ve Vyškově. Zúčastnilo se jí padesát skupin a dvě stě sóloformací z celé České republiky.

V letošním roce se tvrdá práce mažoretek zúročila, dívky se probojovaly ze základních kol až na Mistrovství České republiky. Mladší kadetky se v soutěži skupin umístily na stříbrné pozici a seniorky se staly mistryněmi České republiky.

Oba týmy dále soutěžily v miniformacích, kde získaly s náčiním pom pom zlaté medaile a staly se mistryněmi České republiky v uniformacích. Tímto obrovským úspěchem se oba soubory nominovaly na Mistrovství Evropy, které se koná v srpnu letošního roku ve francouzském městě Mazamet.

„Dívkám blahopřejeme, přejeme jim mnoho úspěchů na Mistrovství Evropy a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Děkujeme všem sponzorům a hlavně městu Šumperk za finanční podporu, bez níž bychom se Mistrovství Evropy nemohly zúčastnit,“ uvedla vedoucí souboru Marcela Kunčarová.

foto: Kristýna Kouřilová


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).