ZPRAVODAJSTVÍ

MAS Horní Pomoraví slaví deset let. Láká na jarmark a horkovzdušný balón

18. dubna 2016, 20:05, BH
MAS Horní Pomoraví slaví deset let. Láká na jarmark a horkovzdušný balón Zábřeh - Jarmark regionálních výrobců, zábava pro děti, soutěž představitelů obcí ve vaření kotlíkového guláše a horkovzdušný balón by se měly stát lákadly k oslavě narozenin obecně prospěšné společnosti Místní akční skupiny (MAS) Horní Pomoraví.

 Oslavy se uskuteční v sobotu 23. dubna na zahradě Katolického domu v Zábřehu. Od 13 hodin se zde odstartuje bohatý program pro děti i dospělé. Kromě tradičního jarmarku se návštěvníci mohou těšit i na ukázku řemesel jako čerpání ručního papíru nebo obdivovat um mistra kováře. V programu vystoupí zábřežské mažoretky Berušky III. Jubilant představí veřejnosti také realizované projekty, mimo jiné vojenské ležení nebo elektrokola. K dispozici budou i koloběžky. V případě nepříznivého počasí se akce přesune do prostor katolického domu.
MAS Horní Pomoraví se stará o rozvoj svého regionu od Zábřežska po Hanušovicko na území 46 obcí od roku 2006. Od té doby pomohla s administrací a realizací 170 projektů za 65 miliónů korun.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.