ZPRAVODAJSTVÍ

MAS Horní Pomoraví slaví deset let. Láká na jarmark a horkovzdušný balón

18. dubna 2016, 20:05, BH
MAS Horní Pomoraví slaví deset let. Láká na jarmark a horkovzdušný balón Zábřeh - Jarmark regionálních výrobců, zábava pro děti, soutěž představitelů obcí ve vaření kotlíkového guláše a horkovzdušný balón by se měly stát lákadly k oslavě narozenin obecně prospěšné společnosti Místní akční skupiny (MAS) Horní Pomoraví.

 Oslavy se uskuteční v sobotu 23. dubna na zahradě Katolického domu v Zábřehu. Od 13 hodin se zde odstartuje bohatý program pro děti i dospělé. Kromě tradičního jarmarku se návštěvníci mohou těšit i na ukázku řemesel jako čerpání ručního papíru nebo obdivovat um mistra kováře. V programu vystoupí zábřežské mažoretky Berušky III. Jubilant představí veřejnosti také realizované projekty, mimo jiné vojenské ležení nebo elektrokola. K dispozici budou i koloběžky. V případě nepříznivého počasí se akce přesune do prostor katolického domu.
MAS Horní Pomoraví se stará o rozvoj svého regionu od Zábřežska po Hanušovicko na území 46 obcí od roku 2006. Od té doby pomohla s administrací a realizací 170 projektů za 65 miliónů korun.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).