SPORT

Martina Kukulová cyklokros nevzdává, znovu se zapojila do pohárového dění

24. října 2019, 18:02, Petr Fišer
Martina Kukulová cyklokros nevzdává, znovu se zapojila do pohárového dění Holé Vrchy –Překážky zdravotního rázu ji odklonily na vedlejší kolej. Teď se pokouší o návrat. Martina Kukulová se na delší dobu vytratila z cyklokrosového dění, a že po vynucené přestávce nemůže v mezinárodní konkurenci Toi Toi Cupu počítat se snadným comebackem, potvrdil třetí závod v Holých Vrších.

 Bývalá česká reprezentantka zůstala se ztrátou jednoho kola na vítěznou Pavlu Havlíková na konečném dvacátém místě. Sportovní univerzálka z Nového Malína si navlékla dres Cyklo Teamu Kolárna a za klubovou parťačkou Denisou Bravencovou zaostala o jedinou příčku.
Milované sportovní záliby se nehodlá vzdát nejen Kukulová, ale ani veterán Emil Hekele. Loštický nestor chtěl navázat na průnik do elitní desítky, který se mu podařil v Hlinsku. Zůstalo pouze u přání. Na náročné trati, kde to pro nejednoho aktéra bývá bolavé od začátku až do konce, se jelo pod taktovkou reprezentačního tria Boroš, Paprstka, Nesvadba.

TOI TOI CUP HOLÉ VRCHY

MUŽI (48): 1. M. Boroš (Tábor) 59:59, 2. T. Paprstka (Kolín) 1:00:12, 3. J. Nesvadba (Tábor) 1:00:32, 14. E. Hekele (Loštice) 1:05:19.
ŽENY (30): 1. P. Havlíková (Jablonec) 43:00, 2. N. Heiglová (Rakousko) 43:31, 3. K. Štěpánová (Superior XC) 43:48, 19. D. Bravencová, 20. M. Kukulová (obě Kolárna) -1 kolo.

Martina Kukulová v době, kdy v dresu české reprezentace objížděla vrcholné akce po celém světě.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Dnes hrajeme o celkem čtyři volné vstupenky na dva koncerty šumperského Domu kultury. Odpovědět je potřeba na každou zvlášť, a to pod číslem a písmenem otázky. Výherce zveřejníme v příštím čísle novin.

Otázka č. 1: (Festival Horování, sobota 23. 11., DK Šumperk)
Ve kterém roce Radek Jaroš zdolal vrchol osmitisícové hory Nanga Parbat?
1a) 2001
1b) 2003
1c) 2005

Otázka č.2: (Vánoční koncert Janka Ledeckého, čtvrtek 28. 11., DK Šumperk)
Ve kterém roce vyšlo sváteční album Sliby se maj plnit o Vánocích?
2a) 1995
2b) 1996
2c) 1997

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ:
Dvojvstupenku na slavnostní koncert u příležitosti státního svátku se světoznámým virtuosem a houslovou legendou Václavem Hudečkem, konaný v neděli 17. listopadu v zábřežském kostele sv. Barbory vyhrává Alois Drážný z Kolšova. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v pokladně zábřežského kulturního domu.