SPORT

Martina Kukulová cyklokros nevzdává, znovu se zapojila do pohárového dění

24. října 2019, 18:02, Petr Fišer
Martina Kukulová cyklokros nevzdává, znovu se zapojila do pohárového dění Holé Vrchy –Překážky zdravotního rázu ji odklonily na vedlejší kolej. Teď se pokouší o návrat. Martina Kukulová se na delší dobu vytratila z cyklokrosového dění, a že po vynucené přestávce nemůže v mezinárodní konkurenci Toi Toi Cupu počítat se snadným comebackem, potvrdil třetí závod v Holých Vrších.

 Bývalá česká reprezentantka zůstala se ztrátou jednoho kola na vítěznou Pavlu Havlíková na konečném dvacátém místě. Sportovní univerzálka z Nového Malína si navlékla dres Cyklo Teamu Kolárna a za klubovou parťačkou Denisou Bravencovou zaostala o jedinou příčku.
Milované sportovní záliby se nehodlá vzdát nejen Kukulová, ale ani veterán Emil Hekele. Loštický nestor chtěl navázat na průnik do elitní desítky, který se mu podařil v Hlinsku. Zůstalo pouze u přání. Na náročné trati, kde to pro nejednoho aktéra bývá bolavé od začátku až do konce, se jelo pod taktovkou reprezentačního tria Boroš, Paprstka, Nesvadba.

TOI TOI CUP HOLÉ VRCHY

MUŽI (48): 1. M. Boroš (Tábor) 59:59, 2. T. Paprstka (Kolín) 1:00:12, 3. J. Nesvadba (Tábor) 1:00:32, 14. E. Hekele (Loštice) 1:05:19.
ŽENY (30): 1. P. Havlíková (Jablonec) 43:00, 2. N. Heiglová (Rakousko) 43:31, 3. K. Štěpánová (Superior XC) 43:48, 19. D. Bravencová, 20. M. Kukulová (obě Kolárna) -1 kolo.

Martina Kukulová v době, kdy v dresu české reprezentace objížděla vrcholné akce po celém světě.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Dnes s Týdnem na severu soutěžíme o dvě vstupenky na divadelní představení Hodina duchů. V bludovském Kulturním domě ho 12. března od 18 hodin odehraje Divadlo Artur Praha. Můžete být u toho, když správně zodpovíte připravenou otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka při losování.

Otázka:
Který z uvedených herců v představení Divadla Artur Hodina duchů nehraje?

a) Michal Kavalčík
b) Bořek Slezáček
c) Vlasta Korec

Odpovědi posílejte jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné vstupenky na nově otevřenou interaktivní výstavu Hrátky s penězi, kde se pobaví hlavně děti a která bude v zábřežském muzeu otevřená do 19. dubna vyhrávají: Jana H. z Bludova a Blanka Z. z Rohle. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.