KULTURA

Marmeládu ochutnají i děti na Vyhlídce

12. září 2018, 14:00, tyč
Marmeládu ochutnají i děti na Vyhlídce Šumperk – Výchovné zařízení Dobrá vyhlídka v Šumperku čeká vzácná návštěva. Ta potěší zejména místní dětské klienty. V rámci doprovodného programu „marmeládového“ festivalu Džemfest sem zavítá jeden z nejsledovanějších českých interpretů na internetu Jakub Děkan (na snímku uprostřed své kapely).

 Zpěvák na Vyhlídce uvede akustický koncert v sobotu 20. října v dopoledních hodinách. Navíc se k němu přidají členové kapely O5 a Radeček, kteří dětem zahrají výběr svých hitů. Jakub Děkan i „Radečci“ odehrají koncert bez nároku na honorář.
  
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 13.9.2018 17:26
Titulek: Žumpa ODS zastupitel Ondřej Polák & Radečci
Autor: Alexios
39
Zvrhlé plakáty Džemfestu, šíření homosexuální pornografie. A ještě budete obtěžovat s, cituji "lubrikační marmeládou", nezletilé děti osobně, Klausova zlodějská žumpo?!
V každé normální zemi byste šli do kriminálu, v USA nepochybně.

"Letošní festivalový plakát paroduje reklamu na lubrikační gel, který je na něm nahrazen džemem zachyceným na prstech ruky a doplněn sloganem "Někdo to rád sladké", říká Ondřej Polák.

Před několika lety pobouřila přehlídka Džemfest plakátem s vyobrazením dvou lesbických dívek, které ze sebe olizovaly džem."

Reagovat
Datum: 14.9.2018 07:22
Titulek: Re: Žumpa ODS zastupitel Ondřej Polák & Radečci
Autor: Jimbo
28
TV Slagr mela vypadek, ze jsi tak podrazdeny?
Reagovat
Datum: 14.9.2018 14:24
Titulek: Re: Žumpa ODS zastupitel Ondřej Polák & Radečci
Autor: Hijka
24
Džemfest-skřeky už netáhnout, tak si musí trapně pomáhat sexem.
Reagovat
Datum: 13.9.2018 17:28
Titulek: Na tohle Šumperk dává dotace:
Autor: Alexios
26
Reagovat
Datum: 14.9.2018 15:17
Titulek: Re: Na tohle Šumperk dává dotace:
Autor: Soixela
35
Zorganiujte nějaky festival Vy, když tomu tak rozumíte. To asi neklapne co?
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na koncert legendární kapely TŘI SESTRY, která v Zábřehu vystoupí 3. května. Odstartuje tam svoje letní turné s názvem Gambrinus 11 tour. Kapela v čele s Fanánkem přiveze všechny svoje pecky a zároveň písničky z nedávno vydaného alba Svobodu
ředkvičkám. Můžete být přitom, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Otázka:

Která kapela doprovodí TŘI SESTRY na jejich zábřežském koncertu?

1. žádná
2. E!E
3. Doctor P.P.

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné vstupenky na závěrečný díl ságy Avengers, kterou šumperské kino OKO uvede 25. dubna vyhráli: Jan Kastner ze Šumperka a Alfréd Schubert z Prahy. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v den promítání v pokladně kina OKO.