SPORT

Markéta Bednářová - vítězka Českého poháru v dálkovém plavání

17. listopadu 2007, 01:08, Rejdakce
Zábřeh - V letošní sérii závodů Českého poháru se zábřežským dálkoplavcům podařilo nejen obhájit loňské 6.místo z 60 startujících družstev, ale hlavně i získat absolutní vítězství v kategorii žen.

Markéta Bednářová, ač věkem stále dorostenka, získala v celé sérii závodů (celkem 18 závodů)  nejvíce bodů  a  zařadila se tak mezi takové ikony plaveckých sportů jako Yveta Hlaváčová nebo Lída Jelínková (obě přemožitelky kanálu La Manche). Zdatně ji sekundovala i její oddílová kolegyně Pavla Kubalíková - celkově 8.místo a 4.místo v kategorii mladšího dorostu.

Příslibem do budoucnosti bylo určitě i vystoupení dálkoplavekého potěru - 7.místo Hany Horvátové, 8.místo Pavlíny Troblové či 13.místo Veroniky Krejčí, to vše v kategoii mladšího žactva.

V kategorii masters nejvíce zabodoval Milan Štencl (5.místo), následován Petrem Švorčíkem (8.místo), Petrem Horvátem (13.místo),  Jiřím Krejčím (17. místo) – všichni masters B a Pavlem Bednářem (9. místo) – masters D.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.