SPORT

Markéta Bednářová - vítězka Českého poháru v dálkovém plavání

17. listopadu 2007, 01:08, Rejdakce
Zábřeh - V letošní sérii závodů Českého poháru se zábřežským dálkoplavcům podařilo nejen obhájit loňské 6.místo z 60 startujících družstev, ale hlavně i získat absolutní vítězství v kategorii žen.

Markéta Bednářová, ač věkem stále dorostenka, získala v celé sérii závodů (celkem 18 závodů)  nejvíce bodů  a  zařadila se tak mezi takové ikony plaveckých sportů jako Yveta Hlaváčová nebo Lída Jelínková (obě přemožitelky kanálu La Manche). Zdatně ji sekundovala i její oddílová kolegyně Pavla Kubalíková - celkově 8.místo a 4.místo v kategorii mladšího dorostu.

Příslibem do budoucnosti bylo určitě i vystoupení dálkoplavekého potěru - 7.místo Hany Horvátové, 8.místo Pavlíny Troblové či 13.místo Veroniky Krejčí, to vše v kategoii mladšího žactva.

V kategorii masters nejvíce zabodoval Milan Štencl (5.místo), následován Petrem Švorčíkem (8.místo), Petrem Horvátem (13.místo),  Jiřím Krejčím (17. místo) – všichni masters B a Pavlem Bednářem (9. místo) – masters D.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).