SPORT

Malé gymnastky závodily v Katovicích

1. listopadu 2008, 18:53, Helena Konopová
25. října hostil Palác mládeže v polských Katovicích mladičké gymnastky z polských, slovenských a českých klubů. V kvalitně obsazeném závodě se představily i nejmladší závodnice Gymnastického klubu Šumperk. V kategorii žákyň do osmi let si Bára Fricová odvezla krásný pohár za 1. místo. Na stupních vítězů ji doprovázela Marie Nevrklová, kterou pád z kladiny odsunul „až“ na 3. příčku. V této kategorii si velmi dobře vedla i mladší děvčata – Adéla Měrková obsadila 7. místo, Vendula Měrková 11. a Hana Štěpánová skončila 19.
 
Mezi staršími závodnicemi ( do 10 let ) reprezentovala Šumperk jen Tereza Vařeková. Předvedla již několik obtížnějších prvků, což se sebou nese i riziko pádu. To se Terezce stalo při cvičení na bradlech. I přes tento malý nezdar předvedla velmi dobrý výkon a v celkovém hodnocení byla 8.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.