SPORT

Malé gymnastky závodily v Katovicích

1. listopadu 2008, 18:53, Helena Konopová
25. října hostil Palác mládeže v polských Katovicích mladičké gymnastky z polských, slovenských a českých klubů. V kvalitně obsazeném závodě se představily i nejmladší závodnice Gymnastického klubu Šumperk. V kategorii žákyň do osmi let si Bára Fricová odvezla krásný pohár za 1. místo. Na stupních vítězů ji doprovázela Marie Nevrklová, kterou pád z kladiny odsunul „až“ na 3. příčku. V této kategorii si velmi dobře vedla i mladší děvčata – Adéla Měrková obsadila 7. místo, Vendula Měrková 11. a Hana Štěpánová skončila 19.
 
Mezi staršími závodnicemi ( do 10 let ) reprezentovala Šumperk jen Tereza Vařeková. Předvedla již několik obtížnějších prvků, což se sebou nese i riziko pádu. To se Terezce stalo při cvičení na bradlech. I přes tento malý nezdar předvedla velmi dobrý výkon a v celkovém hodnocení byla 8.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).