KULTURA

Majáles odhalil program

28. března 2018, 13:00, Jan Kratochvíl
Majáles odhalil program Šumperk - Druhým rokem se v Šumperku uskuteční „nový“ majáles. Tradiční studentská slavnost se po letech existenčních problémů vzchopila a pod novým pořadatelským týmem a na novém místě konání chystá v první polovině května seriál akcí.

 „S radostí oznamujeme kompletní program největší studentské akce na Šumpersku. Letošní oslava jara započne v pondělí 7. května a vyvrcholí hlavním hudebním programem o víkendu 11. až 12. května,“ uvedl za organizátory Hanny Firla.

Program pro mladé i starší

Pro návštěvníky festivalového areálu připravují pořadatelé nabitý hudební program, který by měl uspokojit fanoušky mnoha žánrů a stylů. Na majálesu se představí například kultovní rapové uskupení PSH nebo domácí hitmakeři O5 a Radeček. Dále vystoupí Yzomandias, Trocha Klidu, Dalyb, Jakub Děkan a mnoho dalších.
„Věřím, že program přiláká na majáles nejen mladé, ale i starší hudební fanoušky. Vždyť třeba hiphopeři PSH byli fenoménem už před pětadvaceti lety,“ doplnil Hanny Firla.

Vstupenky se slevou

Během celého majálesového týdne od 7. do 12. května se bude konat doprovodný program, během kterého se studenti i široká veřejnost mohou účastnit koncertů, divadelních a filmových večerů, výstav či rozhovorů se zajímavými osobnostmi. A samozřejmě nebude chybět ani volba Miss majáles a Krále majálesu.
Vstupenky na jednotlivé pořady jsou již v prodeji. Kdo si je stačí pořídit do konce března, získá výraznou slevu.
Kompletní program a možnost online rezervace vstupenek najdou zájemci na Sumperskymajales.cz.


Foto: archiv

Stejně jako loni také letos budou šumperské studentky soutěžit o titul Miss Majáles.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na nové české drama JAN PALACH, které promítá šumperské kino Oko od 21. do 29. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce se Jan Palach rozhodl přinést nejvyšší oběť jako protest proti sovětské invazi do Československa?

A) 1968
B) 1969
C) 1971

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební festival REVIVAL INVAZE, který se uskuteční v pátek 24. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Šárka Trundová ze Šumperka, Marta Pudilová z Loštic, Michal Všetíček ze Šumperka, Lada Řezníčková z Mohelnice a Libor Nekola z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk (po – pá, 14 – 17 h).