KULTURA

Madalen zazpívá spolu s Petrem Bendem

7. dubna 2015, 14:33, zd, tyč
Madalen zazpívá spolu s Petrem Bendem Zábřeh - Po úspěšné šňůře vánočních koncertů, kdy většina z nich byla zcela vyprodaná, se Petr Bende spolu se svým hudebním triem představí také v Zábřeze. V sále kulturního domu vystoupí v sobotu 11. dubna jako host zábřežské folkové skupiny Madalen na tradičním jarním dvojkoncertu.

 Bende se do povědomí širšího publika zapsal v roce 2005 finálovou účastí v druhé řadě televizní pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar. V témže roce vydal debutové album a stal se Skokanem roku v anketě Zlatý slavík. Bende po celou svou hudební kariéru sází na vlastní tvorbu a poctivé muzikantství. „Vše dělám srdcem, vnitřním pocitem a bez dalších prvoplánových kalkulů,“ uvedl nedávno zpěvák.
Zábřežský koncert bude mít dva samostatné programové bloky. „V prvním se představí skupina Madalen, druhý bude patřit vystoupení Petra a jeho tria, přičemž některé skladby si na pódiu zazpíváme společně. Bude to zážitek nejen pro nás, ale doufám, že i pro publikum,“ zve na koncert kapelník skupiny Madalen Jan Štaigl. Vstupenky na koncert v ceně od 220 korun je možné koupit v prodejních místech Zábřežské kulturní v Zábřeze, Šumperku, Mohelnici, Štítech a Hanušovicích.Foto: archiv

Petr Bende se proslavil účastí v soutěži Česko hledá SuperStar a od té doby patří na špičku české populární hudby.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na nové české drama JAN PALACH, které promítá šumperské kino Oko od 21. do 29. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce se Jan Palach rozhodl přinést nejvyšší oběť jako protest proti sovětské invazi do Československa?

A) 1968
B) 1969
C) 1971

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební festival REVIVAL INVAZE, který se uskuteční v pátek 24. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Šárka Trundová ze Šumperka, Marta Pudilová z Loštic, Michal Všetíček ze Šumperka, Lada Řezníčková z Mohelnice a Libor Nekola z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk (po – pá, 14 – 17 h).