KULTURA

Madalen s Lenkem pokřtí v Zábřehu nové album

26. března 2019, 20:00, redakce
Zábřeh – Zábřežská folková a country kapela Madalen před nedávnem vydala své třetí studiové album s názvem Časem a k jeho křtu si přizvala hned několik skvělých muzikantů – ti vystoupí v zábřežském kulturním domě v sobotu 30. března.

Nejvýraznější osobností večera, který slibuje žánrově velmi pestrou nabídku, bude osobitý folkový a trampský písničkář Jaroslav Samson Lenk, známý nejen působením v kapele Hop Trop či s Vlastou Redlem, ale i autorstvím hudby k populárním večerníčkům Méďové nebo Vydrýsek.

Lenka doprovodí dlouholetý spoluhráč Vlasty Redla a frontman skupiny Rangers, kytarista Karel Macálka. V krátkém hudebním vstupu se představí, spolu s fenomenálním hráčem na strunné nástroje a členem kapely AG Flek Michaelem Vašíčkem, také zpěvačka a herečka Iva Marešová. Ta kromě vlastních autorských projektů hostuje se skupinami Blue Effect nebo Čechomor a účinkuje v řadě muzikálů.

Jedinečné muzikantské setkání, jehož součástí bude také křest nového CD skupiny Madalen, odstartuje v 18 hodin. Prodejní místa Zábřežské kulturní nabízejí vstupenky v ceně od dvou set korun.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Dnes hrajeme o celkem čtyři volné vstupenky na dva koncerty šumperského Domu kultury. Odpovědět je potřeba na každou zvlášť, a to pod číslem a písmenem otázky. Výherce zveřejníme v příštím čísle novin.

Otázka č. 1: (Festival Horování, sobota 23. 11., DK Šumperk)
Ve kterém roce Radek Jaroš zdolal vrchol osmitisícové hory Nanga Parbat?
1a) 2001
1b) 2003
1c) 2005

Otázka č.2: (Vánoční koncert Janka Ledeckého, čtvrtek 28. 11., DK Šumperk)
Ve kterém roce vyšlo sváteční album Sliby se maj plnit o Vánocích?
2a) 1995
2b) 1996
2c) 1997

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ:
Dvojvstupenku na slavnostní koncert u příležitosti státního svátku se světoznámým virtuosem a houslovou legendou Václavem Hudečkem, konaný v neděli 17. listopadu v zábřežském kostele sv. Barbory vyhrává Alois Drážný z Kolšova. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v pokladně zábřežského kulturního domu.