KULTURA

Madalen s Lenkem pokřtí v Zábřehu nové album

26. března 2019, 20:00, redakce
Zábřeh – Zábřežská folková a country kapela Madalen před nedávnem vydala své třetí studiové album s názvem Časem a k jeho křtu si přizvala hned několik skvělých muzikantů – ti vystoupí v zábřežském kulturním domě v sobotu 30. března.

Nejvýraznější osobností večera, který slibuje žánrově velmi pestrou nabídku, bude osobitý folkový a trampský písničkář Jaroslav Samson Lenk, známý nejen působením v kapele Hop Trop či s Vlastou Redlem, ale i autorstvím hudby k populárním večerníčkům Méďové nebo Vydrýsek.

Lenka doprovodí dlouholetý spoluhráč Vlasty Redla a frontman skupiny Rangers, kytarista Karel Macálka. V krátkém hudebním vstupu se představí, spolu s fenomenálním hráčem na strunné nástroje a členem kapely AG Flek Michaelem Vašíčkem, také zpěvačka a herečka Iva Marešová. Ta kromě vlastních autorských projektů hostuje se skupinami Blue Effect nebo Čechomor a účinkuje v řadě muzikálů.

Jedinečné muzikantské setkání, jehož součástí bude také křest nového CD skupiny Madalen, odstartuje v 18 hodin. Prodejní místa Zábřežské kulturní nabízejí vstupenky v ceně od dvou set korun.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem o dvě volné vstupenky do Šumperského muzea, kde 25. července proběhne Prázdninový den. Malé návštěvníky čekají vědomostní a dovednostní úkoly při dobrodružné cestě za pokladem ve Velké prázdninové herně. V rámci výstavy Nakrájíme, zamícháme, rozšleháme také zjistí, jak šikovnými pomocníky v kuchyni jsou, a sami si vyzkoušejí, jaké to je být kuchařem. Společně nahlédneme pod pokličku nejenom české, ale také evropské kuchyně. Kdo chce čelit kulinářským výzvám a k tomu se skvěle bavit nesmí chybět. Můžete být se svými dětmi u toho, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

V jakém duchu se ponese letošní Prázdninový den v Muzeu Šumperk?
A. Historickém
B. Kulinářském
C. Elegantním

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné dvojvstupenky na koncert pokračujících Klášterních hudebních slavností, konaný 11. července v Rapotíně vyhráli: O. Dvořák z Velkých Losin, J. Holínová z Bludova, J. Haramia a J. Růžičková ze Šumperka. Blahopřejeme! Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.

Volné dvojvstupenky na závěrečný koncert v Šumperku, konaný 26. července v Klášterním kostele vyhráli: Jitka Klaclová, Marcela Haramiová a Martin Kulhaj ze Šumperka. Blahopřejeme! O výhru se přihlaste při vstupu do kostela.