KULTURA

Madalen s Lenkem pokřtí v Zábřehu nové album

26. března 2019, 20:00, redakce
Zábřeh – Zábřežská folková a country kapela Madalen před nedávnem vydala své třetí studiové album s názvem Časem a k jeho křtu si přizvala hned několik skvělých muzikantů – ti vystoupí v zábřežském kulturním domě v sobotu 30. března.

Nejvýraznější osobností večera, který slibuje žánrově velmi pestrou nabídku, bude osobitý folkový a trampský písničkář Jaroslav Samson Lenk, známý nejen působením v kapele Hop Trop či s Vlastou Redlem, ale i autorstvím hudby k populárním večerníčkům Méďové nebo Vydrýsek.

Lenka doprovodí dlouholetý spoluhráč Vlasty Redla a frontman skupiny Rangers, kytarista Karel Macálka. V krátkém hudebním vstupu se představí, spolu s fenomenálním hráčem na strunné nástroje a členem kapely AG Flek Michaelem Vašíčkem, také zpěvačka a herečka Iva Marešová. Ta kromě vlastních autorských projektů hostuje se skupinami Blue Effect nebo Čechomor a účinkuje v řadě muzikálů.

Jedinečné muzikantské setkání, jehož součástí bude také křest nového CD skupiny Madalen, odstartuje v 18 hodin. Prodejní místa Zábřežské kulturní nabízejí vstupenky v ceně od dvou set korun.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Tentokrát s Týdnem na severu soutěžíme o pět volných vstupenek na hlavní den festivalu Čokoládové lázně, konaný 28. září ve Velkých Losinách. Můžete být u toho, proniknout do tajů výroby čokolády a obdivovat mistrovské kousky z ní, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka. Výherce oznámíme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Co je to lyofilizované ovoce?

a) ovoce sušené mrazem
b) ovoce naložené v čokoládě
c) ovoce naložené v rumu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou dvojvstupenku na zbrusu novou zábavnou show skupiny SCREAMERS, kterou Zábřežská kulturní uvede ve čtvrtek 19. září vyhrávají: Jana Zetochová ze Šumperka, Marie Badalová a Jiří Vavrač ze Zábřeha. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.