KULTURA

Madalen s Lenkem pokřtí v Zábřehu nové album

26. března 2019, 20:00, redakce
Zábřeh – Zábřežská folková a country kapela Madalen před nedávnem vydala své třetí studiové album s názvem Časem a k jeho křtu si přizvala hned několik skvělých muzikantů – ti vystoupí v zábřežském kulturním domě v sobotu 30. března.

Nejvýraznější osobností večera, který slibuje žánrově velmi pestrou nabídku, bude osobitý folkový a trampský písničkář Jaroslav Samson Lenk, známý nejen působením v kapele Hop Trop či s Vlastou Redlem, ale i autorstvím hudby k populárním večerníčkům Méďové nebo Vydrýsek.

Lenka doprovodí dlouholetý spoluhráč Vlasty Redla a frontman skupiny Rangers, kytarista Karel Macálka. V krátkém hudebním vstupu se představí, spolu s fenomenálním hráčem na strunné nástroje a členem kapely AG Flek Michaelem Vašíčkem, také zpěvačka a herečka Iva Marešová. Ta kromě vlastních autorských projektů hostuje se skupinami Blue Effect nebo Čechomor a účinkuje v řadě muzikálů.

Jedinečné muzikantské setkání, jehož součástí bude také křest nového CD skupiny Madalen, odstartuje v 18 hodin. Prodejní místa Zábřežské kulturní nabízejí vstupenky v ceně od dvou set korun.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Rejem o tři lístky na film Rocketman.Životní příběh hudební legendy Eltona Johna, vinoucí se od jeho hudebních začátků až na samotný vrchol, protkaný jeho největšími hity. Režie se ujal Dexter Fletcher, který stál za dokončením filmu Bohemian Rhapsody. Šumperské kino OKO ho promítá ve čtvrtek 30. května. Můžete být u toho, pokud odpovíte správně na soutěžní otázku. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Otázka:
V hlavní roli Eltona Johna zazáří Taron Egerton. V jakém kresleném filmu si Eltona Johna již zazpíval

A) Tajný život mazlíčků
B) Ledová královna
C) Zpívej

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESU na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné vstupenky pro třikrát dvě osoby na zahajovací koncert festivalu Klášterní hudební slavnosti 2019 konaný v šumperském Domě kultury 7. června, vyhrávají: L. Odehnalová z Kolšova, M. Kulhaj ze Šumperka a Z. Trhalová ze Zábřeha. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně DK.