ZPRÁVY

Má technické vzdělání perspektivu? Přijďte se přesvědčit!

14. ledna 2015, 01:00, redakce, placená reklama
Má technické vzdělání perspektivu? Přijďte se přesvědčit! Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola v Šumperku vytvořila společně s našimi významnými zaměstnavateli Regionální centrum inovací výuky, v rámci něhož vytvořila podmínky pro nadstandardní rozvoj talentovaných žáků a studentů s důrazem na propojení teorie a praxe. Žáci střední školy a studenti vyšší školy mohou spolupracovat v rámci svého studia s firmami svého oboru, případně i s vysokoškolskými pracovišti.

Součástí této podpory je i spolupráce s Fakultou elektrotechniky a informatiky Vysoké školy báňské v Ostravě. 
Chcete si udělat vlastní představu o tom, jaké perspektivy mají absolventi středních škol technického zaměření v dalším odborném studiu? Navštivte ve středu 21. ledna 2015 společný Den otevřených dveří vyšší odborné školy a FEI VŠB Ostrava v prostorách VOŠ a SPŠ Šumperk, Gen. Krátkého 1.
Od 10 do 13 hodin se interaktivní formou představí obory naší vyšší odborné školy a devět kateder vysoké školy zajímavými exponáty a činnostmi, aby návštěvníkům přiblížili obsah a formu studia, perspektivu uplatnění v praxi. K vidění budou zejména výstupy žáků zapojených do aktivit Regionálního centra inovací výuky školy.
Jak zájemce o studium, tak i zájemce z řad široké veřejnosti zve VOŠ a SPŠ Šumperk a FEI VŠB Ostrava.


 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru