ZPRÁVY

Má technické vzdělání perspektivu? Přijďte se přesvědčit!

14. ledna 2015, 01:00, redakce, placená reklama
Má technické vzdělání perspektivu? Přijďte se přesvědčit! Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola v Šumperku vytvořila společně s našimi významnými zaměstnavateli Regionální centrum inovací výuky, v rámci něhož vytvořila podmínky pro nadstandardní rozvoj talentovaných žáků a studentů s důrazem na propojení teorie a praxe. Žáci střední školy a studenti vyšší školy mohou spolupracovat v rámci svého studia s firmami svého oboru, případně i s vysokoškolskými pracovišti.

Součástí této podpory je i spolupráce s Fakultou elektrotechniky a informatiky Vysoké školy báňské v Ostravě. 
Chcete si udělat vlastní představu o tom, jaké perspektivy mají absolventi středních škol technického zaměření v dalším odborném studiu? Navštivte ve středu 21. ledna 2015 společný Den otevřených dveří vyšší odborné školy a FEI VŠB Ostrava v prostorách VOŠ a SPŠ Šumperk, Gen. Krátkého 1.
Od 10 do 13 hodin se interaktivní formou představí obory naší vyšší odborné školy a devět kateder vysoké školy zajímavými exponáty a činnostmi, aby návštěvníkům přiblížili obsah a formu studia, perspektivu uplatnění v praxi. K vidění budou zejména výstupy žáků zapojených do aktivit Regionálního centra inovací výuky školy.
Jak zájemce o studium, tak i zájemce z řad široké veřejnosti zve VOŠ a SPŠ Šumperk a FEI VŠB Ostrava.


 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).