SPORT

Lyžařské a snowboardové závody pro veřejnost

2. března 2009, 08:02, rejdakce
Lyžařské a snowboardové závody pro veřejnost Klepáčov - V sobotu 7. března ožije Klepáčovská sjezdovka 1 malými i dospělými lyžaři, o jejichž umístění ve veřejných závodech rozhodne jedno kolo obřího slalomu. Jen na jejich výběru bude záležet, zda zvolí lyže, či dnes tak oblíbený snowboard.
"Závody pro veřejnost HOLBA CUP pořádáme jako zpestření a odměnu pro naše zákazníky. Přihlásit se mohou prakticky všichni, jedinou podmínkou je, že se nesmí jednat o registrované závodníky (např. ve Svazu lyžařů apod.)," láká Prokop Šmirous. "Prezence závodníků je u pokladny a končí v 10 hodin."

Kategorie:
  • děti (předškolní)
  • mladší žáci/žákyně (I. stupeň ZŠ)
  • starší žáci/žákyně (II. stupeň ZŠ)
  • junioři/juniorky (střední škola až 25 let)
  • muži/ženy (nad 25 let)

 Příjemnou zprávou jistě je nulové startovné.  Trať si mohou všichni zájemci prohlédnout od 10:45. Závody startují v 11 hodin po jednotlivých kategoriích. Záloha na číslo je 100,- Kč. Pořadatelé očekávají ukončení v 15:30.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).