SPORT

Lyžařské a snowboardové závody pro veřejnost

2. března 2009, 08:02, rejdakce
Lyžařské a snowboardové závody pro veřejnost Klepáčov - V sobotu 7. března ožije Klepáčovská sjezdovka 1 malými i dospělými lyžaři, o jejichž umístění ve veřejných závodech rozhodne jedno kolo obřího slalomu. Jen na jejich výběru bude záležet, zda zvolí lyže, či dnes tak oblíbený snowboard.
"Závody pro veřejnost HOLBA CUP pořádáme jako zpestření a odměnu pro naše zákazníky. Přihlásit se mohou prakticky všichni, jedinou podmínkou je, že se nesmí jednat o registrované závodníky (např. ve Svazu lyžařů apod.)," láká Prokop Šmirous. "Prezence závodníků je u pokladny a končí v 10 hodin."

Kategorie:
  • děti (předškolní)
  • mladší žáci/žákyně (I. stupeň ZŠ)
  • starší žáci/žákyně (II. stupeň ZŠ)
  • junioři/juniorky (střední škola až 25 let)
  • muži/ženy (nad 25 let)

 Příjemnou zprávou jistě je nulové startovné.  Trať si mohou všichni zájemci prohlédnout od 10:45. Závody startují v 11 hodin po jednotlivých kategoriích. Záloha na číslo je 100,- Kč. Pořadatelé očekávají ukončení v 15:30.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).