Losiny vystřídaly v čele divize Šumperk

1. září 2008, 14:53, simi
Poslední prázdninový víkend přinesl další výsledky okresních fotbalových týmů v divizi E. Velké Losiny porazily Bystřici pod Hostýnem, Šumperk podlehl Porubě.
Velké Losiny, doposud druhý tým divizní tabulky, hostily ve 4. kole Bystřici pod Hostýnem, jejíž tým dokázal získat ve třech odehraných zápasech šest bodů, což je určitě respektuhodná statistika. Domácí hráči ale nenechali nikoho na pochybách o tom, kdo je v tomto zápase favoritem a po trefách stopera Ferka a předsezonní posily Hanzela v prvních třiceti minutách se ujali vedení 2:0, které vydrželo až do přestávky. V druhém poločase domácí kontrolovali náskok, a když Soukup po pěkné akci zvýšil na 3:0, o výsledku se zdálo být rozhodnuto. Hostům se nedala upřít snaha, nicméně na snížení se zmohli až příliš pozdě. V 83. minutě se po rohovém kopu prosadil Zehnálek, což bylo ze strany obou celků vše. Velké Losiny se tak touto výhrou posunuly do čela divize E.

Tento skok v tabulce jim umožnil svojí prohrou na hřišti Poruby dosavadní lídr Šumperk. Hráči Poruby měli v tomto klání co napravovat, jelikož předcházející dva duely prohráli. Šumperští fotbalisté se naopak vezou na vítězné vlně, kdy doposud neztratili ani bod a trochu překvapivě byli na prvním místě tabulky. Jenže bohužel se nehraje na předzápasové prognózy, ale na góly. Svěřenci trenéra Ivana Čecha nedokázali i přes velkou převahu udolat nekompromisní obranu ostravského celku, který udělil hostujícímu souboru lekci z produktivity a zvítězil v tvrdém utkání 1:0.
Sokol Lázně Velké Losiny - Bytřice pod Hostýnem  3:1
Poruba - FK SAN-JV Šumperk  1:0

CD FLEKSIBLE ZADARMO

Hrajte s REJEM o debutové album skupiny FLEKSIBLE, které muzikanti pokřtí tento týden ve středu před šumperským divadlem. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který získá podepsané CD zadarmo.

Podle čeho vznikl název kapely Fleksible?

A) podle hudebního stylu ze 70. let
B) podle příjmení zpěváka Radka Fleka
C) podle slavné písně Deep Purple

Vstupenku na YOUSHOW s DenisemTV, Pjayem a Naty, která se uskuteční v KD Zábřeh v sobotu 16. prosince, vyhráli Filip Drozd ze Šumperka, Vendula Chlupová z Libiny, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Vevoda z Chromče.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).