ZPRAVODAJSTVÍ

Lidé rozhodli. Místo chodníku bude hřiště

6. března 2018, 16:00, jak
Šumperk - Přes tisíc lidí se zapojilo do ankety šumperské radnice, aby mohlo rozhodnout o tom, jak má město investovat 750 tisíc korun. Na výběr měli z několika možností, od oprav chodníků až po stavbu dětského hřiště. A právě to si občané zvolili.

 „Z nabízených pěti možností získalo nejvíce hlasů nové hřiště. Město ho prostřednictvím Podniků města Šumperka ještě letos vybuduje," uvedla Olga Hajduková, mluvčí radnice.
Nové zákoutí pro rodiče s dětmi vyroste na volném místě u místního divadla. Děti se mohou těšit na moderní a bezpečné hrací prvky, které budou dostupné přímo v centru města, přitom ale mimo ruch Hlavní třídy.
S nabídkou, aby si lidé sami zvolili jeden projekt, do kterého se město pustí, přišel Šumperk minulý rok. V prvním ročníku ankety se občané města vyslovili pro pořízení nových odpadkových košů nebo stojanů na kola v okolí místní památkové zóny.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 10.3.2018 10:12
Titulek: Hřiště - chodníky?
Autor: Petra
83
Radnice by se měla místo takovéhle ankety raději podívat např. na špatný stav chodníků starého sídliště Čajkovského. Tam by investice byla potřebnější než do hřiště u divadla - to zákoutí za ZŠ Komenského malý kousek odtud pro rodiče a děti není?
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert amerického krále melodického rocku NAILA ZAZY, který vystoupí v úterý 29. ledna v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Na jaký nástroj doprovázel Nail Zaza řadu legend, jako je Joe Satriani, Dweezil Zappa nebo Steve Vai?

A) na kytaru
B) na piano
C) na akordeon

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na projekci legendárního záznamu koncertu kapely The Doors z roku 1968, kterou uvede šumperské kino Oko ve čtvrtek 17. ledna, vyhráli Zbyněk Šafařík z Olšan, Jarmila Šmeráková ze Šumperka a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.