ZPRAVODAJSTVÍ

Lidé rozhodli. Místo chodníku bude hřiště

6. března 2018, 16:00, jak
Šumperk - Přes tisíc lidí se zapojilo do ankety šumperské radnice, aby mohlo rozhodnout o tom, jak má město investovat 750 tisíc korun. Na výběr měli z několika možností, od oprav chodníků až po stavbu dětského hřiště. A právě to si občané zvolili.

 „Z nabízených pěti možností získalo nejvíce hlasů nové hřiště. Město ho prostřednictvím Podniků města Šumperka ještě letos vybuduje," uvedla Olga Hajduková, mluvčí radnice.
Nové zákoutí pro rodiče s dětmi vyroste na volném místě u místního divadla. Děti se mohou těšit na moderní a bezpečné hrací prvky, které budou dostupné přímo v centru města, přitom ale mimo ruch Hlavní třídy.
S nabídkou, aby si lidé sami zvolili jeden projekt, do kterého se město pustí, přišel Šumperk minulý rok. V prvním ročníku ankety se občané města vyslovili pro pořízení nových odpadkových košů nebo stojanů na kola v okolí místní památkové zóny.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 10.3.2018 10:12
Titulek: Hřiště - chodníky?
Autor: Petra
68
Radnice by se měla místo takovéhle ankety raději podívat např. na špatný stav chodníků starého sídliště Čajkovského. Tam by investice byla potřebnější než do hřiště u divadla - to zákoutí za ZŠ Komenského malý kousek odtud pro rodiče a děti není?
Reagovat